15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Громадські організації Полтавщини зробили заяву

За тієї ситуації, яка склалася сьогодні на Сході та Півдні України, для народу вкрай важливо обрати Президента у першому турі – 25 травня, щоб уже наступного дня країна отримала легітимного, сильного главу держави, верховного головнокомандувача, який візьме на себе відповідальність у боротьбі з терористичними та злочинними угрупованнями. Тому представники громадських організацій серед претендентів на пост Президента України висловили свою прихильність та довіру Петрові Порошенку.

На сьогодні список підтримуючих відкритий, тому будь-хто з бажаючих може приєднатися. Зараз же до цього кола увійшли: Андрій Баранов, голова громадського об’єднання «Полтавський автомайдан», Валерій Пухай, голова обласної ради профспілки працівників машинобудування та металообробки України, Костянтин Боровик, голова президії Українського товариства мисливців і рибалок, Віктор Шкурепа, голова Полтавського обласного громадського об’єднання «Союз Чорнобиль», Юрій Цоматов, голова Полтаської обласної організації ветеранів Афганістану, Ігор Кислов, голова Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства України, Ігор Кіянчук, співкоординатор руху «Ми – європейці» в Полтавській області, Віктор Щуров, заступник голови Асоціації фермерів та приватних землевласників Полтавської області.

– Ми презентуємо сьогодні цей колектив громадських об’єднань, – заявив Андрій Баранов. – Одразу ж хочу додати, що останні події, які відбулися в країні, сприяли надзвичайній громадській активності, зростанню суспільно-політичної свідомості. Нині подальша доля України – у наших руках. Від нашої позиції залежить те, яким чином ми будуватимемо далі нашу державу. Ми маємо бути як ніколи єдині, маємо бути разом, ми повинні об’єднати свої зусилля заради того, щоб завершити етап революції гідності, легітимним чином сформувати нову владу, згуртуватися довкола людини, яку сьогодні підтримує більшість.

На думку об’єднання, вибори обов’язково мають пройти в один тур, адже загрозливе становище, у якому наразі перебуває держава, є дуже небезпечним і невідомо, що може статися, доки країна обиратиме главу вдруге. Кожен українець має бути політично свідомим і зробити правильний вибір, що врятує країну та забезпечить її процвітання.
Анастасія Хухрій, 27.05.2014, 16:322717
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень