23 травня 2019 • № 21 (1557)

«Нива» в рідних стінах перемогла «Колос»

У календарному матчі чемпіонату України з мотоболу вишняківська «Нива» перемогла на своєму полі новосанжарський «Колос» 2:0. Перший період команди заграли на рівних, а в другому гол у ворота «Колоса» забив Сергій Пузик. У третьому періоді відзначився його товариш по команді Юрій Жиденко. Матч першого кола між цими командами, як відомо, завершився з рахунком 2:2.

Лідирує в чемпіонаті «Схід» (Вознесенськ) – 12 очок, «Нива» посідає друге місце (сім очок), а «Колос» з чотирма очками на третьому. У той же час «Союз-3» (Єнакієве) хоч і має в активі три очки, але, виходячи з ситуації на Донбасі, навряд чи зможе завершити чемпіонат. А от кіровський «Антрацит» усе ще має шанси поборотися навіть за нагороди. І лише «Поділля» з Кам’янця-Подільського втратило їх остаточно.