23 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Формується батальйон «Лтава»

Ініціаторами його створення виступили активісти ГО «Полтавський Автомайдан» та обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані. Батальйон територіальної оборони буде сформовано на базі Міністерства оборони, а його кістяк становитимуть колишні воїни-десантники. Набір добровольців до лав підрозділу вже оголошено.

Як зазначає голова «Полтавського Автомайдану» Андрій Баранов, основними завданнями батальйону є організація належної охорони та оборони об’єктів підвищеної техногенної небезпеки на Полтавщині, а також тих, які можуть стати об’єктами терористичних атак, а саме: мостів, автодоріг, залізничних вузлів, газопроводів тощо. Батальйон також патрулюватиме на блокпостах і в місцях масового скупчення людей.

Голова Полтавського відділення Спілки ветеранів війни в Афганістані Юрій Цомартов каже, що Полтава й інші міста області фактично не мають серйозного захисту, а особливо охорони різних стратегічних об’єктів, які можуть стати об’єктами терористичних атак.

Бойовий підрозділ матиме власну базу для підготовки, досвідчені фахівці проводитимуть тут навчання добровольців, які вже найближчим часом пройдуть медичні огляди та почнуть бойові навчання.

«Батальйон «Лтава» готовий робити все, щоб полтавці почувалися захищеними», – каже майор запасу Андрій Баранов, який, імовірно, і стане командиром батальйону «Лтава». Принаймні, відповідне клопотання вже подано до Міністерства оборони України.

А тим часом наказом МВС України батальйон «Полтава», рота «Кременчук» і рота «Мирний» об’єднані в спецбатальйон «Полтавщина», командиром якого призначено Іллю Киву. Щоправда, саме це призначення викликало неоднозначні оцінки громадськості, група полтавських активістів минулого понеділка з цього приводу навіть протестувала у приміщенні УМВС України в Полтавській області, де небайдужі зустрілися і з керівником обласної міліції Іваном Корсуном.
Віталій Скобельський, 15.09.2014, 10:25707
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень