22 серпня 2019 • № 34 (1570)

Сезон завершився Суперкубком

На стадіоні «Машинобудівник» у Карлівці минулої суботи фінішував футбольний сезон на Полтавщині 2014 року. Тут уперше було розіграно Суперкубок області: у двобої за почесний трофей зійшлися чемпіон області СК «Полтава» і володар Кубка Полтавщини «Олімпія» (Савинці).

Матч виявився бойовим і напруженим. Уже на 19-й хвилині рахунок ударом головою відкрив олімпієць Владислав Рудченко – 1:0. Однак його команді надовго не вдалося втримати ініціативу, і через дві хвилини після порушення у карному майданчику «Олімпії» суддя Денис Сердюк призначає пенальті, який чітко реалізував Дмитро Куімов – 1:1.

У другому таймі полтавці продовжували володіти ініціативою, і зрештою після кутового чудовим ударом головою Юрій Фоменко виводить свою команду вперед – 2:1. До останніх хвилин матчу «Олімпія» прагнула відігратися, однак зробити цього їй так і не вдалося.

Отже, «Полтава» (президент клубу Стані-слав Майзус, тренер Володимир Сисенко) вже вписала ще одне унікальне досягнення в історію полтавського футболу, ставши першим володарем Суперкубка області.

Нагороди переможцям та кращим гравцям турніру вручили віце-президент Федерації футболу Полтавської області Олександр Дігтяр та міський голова Карлівки Володимир Слєпцов.