24 червня 2019 • № 25 (1561)
Rss  

Полтавські господині отримають грошові бонуси, купуючи косметику та побутову хімію

Головна фінансова привабливість ПриватБанку для пересічної людини полягає в тому, що в цьому банку на кожного клієнта чекають приємні сюрпризи. За роки своєї роботи ПриватБанк розробив цілий ряд привабливих для клієнта продуктів і програм : "Оплата частинами", "Магазин", "Інтернет-банкінг", оформлення депозитів онлайн і навіть купівлю квитків через Приват24.

Щодо програми "Бонус Плюс", то з кожним днем у неї стає все більше й більше прихильників. Станом на сьогодні в Полтавській області до цієї програми підключено вже понад 1700 різноманітних торговельних закладів.

Днями до програми "Бонус Плюс" приєдналася й широко відома полтавським господиням мережа магазинів побутової хімії та косметики "Sano". Відтепер кожний клієнт ПриватБанку, який здійснить в одному з магазинів мережі покупку на будь-яку суму і розрахується пластиковою карткою, отримає назад 4% від витраченої суми.

"Я намагаюся купувати оптом, бо так значно більше грошей економиться, – говорить Ніна Пасічник, домогосподарка з Полтави. – Нинішні магазини пропонують численні бонуси оптовим та постійним покупцям, дають дисконтні картки. А сьогодні в магазині я дізналася, що 4% від себе додає ще й ПриватБанк. То в мене вийшло так: купила 2 великих пральних порошки і засіб для миття кухні, а бонусів набралося на таку суму, що я практично у подарунок отримала ще й зубну пасту. Я давно стараюся скуповуватись у тих магазинах, де є "Бонус Плюс", бо це в нинішні часи дуже вигідно".

Магазини "Sano" знаходяться в Полтаві за адресами: вул.Фрунзе 60; вул.Гоголя 38; вул.Фрунзе, 147; вул.Жовтнева, 28/1; вул.Грушевского, 1; вул. Шевченка, 32А; вул. Зигіна, 1.

"В першу чергу ми стараємося співпрацювати з тими торговельними закладами, які користуються найбільшою популярністю серед полтавців, – говорить керівник напрямку "Бонус Плюс" Полтавського ГРУ ПриватБанку Антоніна Прохоренко.– І, треба сказати, маємо приємні відгуки. Щодня кількість прихильників програми "Бонус Плюс" зростає, бонусні рахунки поповнюються, люди з задоволенням витрачають повернуті їм кошти. Я вважаю, що саме так повинен працювати банк, який справді дбає про своїх клієнтів".

Про перелік усіх партнерів "Бонус Плюс" можна дізнатися на сайті http://bonus.privatbank.ua. Там же ви отримаєте й вичерпну інформацію про те, як приєднуватися, накопичувати й економити.

Іван Мольченко, 24.11.2014, 11:21586
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень