16 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Коли і як почнеться ліквідація ДАІ

Державтоінспекцію в її теперішньому вигляді буде ліквідовано. Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook глава МВС Арсен Аваков. За його словами, експеримент із заміни ДАІ на нову патрульну поліцейську службу почнеться наступного року в Хмельницькому.

«Нова патрульна поліцейська служба, оснащена новими автомобілями, обладнанням, а головне – з новими функціями. Спрощені реєстраційні процедури. Упровадження системи електронного контролю за засобами ПДР», – написав він.

Крім того, глава МВС зазначив, що реформування почнеться з січня: «Роботи і не з'ясованих до кінця деталей багато. Буду просити вас поменше критики, побільше конкретики і допомоги від суспільства, від кожного з вас – і все у нас вийде. Успіх реформи залежить не тільки від зарубіжного досвіду, але насамперед від нас із вами, як ми це приймемо й адаптуємо в себе в країні. Спочатку в Хмельницькому, потім у Києві, далі – скрізь».

Про подробиці реформи і перші деталі Аваков також пообіцяв розповісти і на найближчому брифінгу в МВС.

Як повідомляє прес-служба МВС України з посиланням на заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, реформування ДАІ передбачає позбавлення її таких функцій, як проведення державної реєстрації транспортних засобів усіх типів, приймання державних іспитів на право керування транспортними засобами, здійснення контролю за внесенням обов'язкових платежів власниками транспортних засобів тощо.

– Для цього в міністерстві створено робочу групу, яка працює над внесенням змін до законодавства України. До її складу залучено представників Експертної ради з питань дотримання прав людини та реформування органів внутрішніх справ при МВС України, – зазначив Сергій Яровий.

Говорячи про ідентифікаційні знаки міліціонерів, Аваков повідомив, що рішенням Кабінету Міністрів затверджено зразки жетонів системи персональних номерів для кожного: «Протягом січня-лютого 2015 року кожен міліціонер, сподіваюся, до того часу поліцейський, матиме свій персональний жетон з особистим номером для носіння на службовій формі при патрулюванні й відповідний номер на шоломі».
Іван Мольченко, 24.11.2014, 15:282646
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень