24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Промисловці Полтавщини зібралися на спільне засідання

У середу, 28 січня, у ПАТ «Завод «Лтава» відбулося спільне засідання правління Полтавського регіонального відділення Української спілки підприємців і промисловців (ПРВ УСПП) та правління Полтавської обласної організації роботодавців (ПООР). Участь у ньому взяв і голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

Вів засідання голова правління ПРВ УСПП і ПООР Сергій Змієвець.

Він виступив зі змістовною доповіддю, у якій охарактеризував стан промисловості в області та окреслив головні проблеми галузі.

На порядок денний було винесено чотири основних питання: підсумки роботи підприємств – колективних членів ПРВ УСПП і ПООР за 2014 рік, проблемні питання для підприємств, які потребують розв'язання у 2015 році; ротація нових членів до правління ПРВ УСПП і об’єднаної ревізійної комісії ПРВ УСПП і ПООР; план роботи ПРВ УСПП та ПООР на перше півріччя 2015 року; виконання кошторису ПРВ УСПП і ПООР за 2014 рік і затвердження кошторису на 2015 рік.

По кожному з пунктів у залі точилися жваві обговорення. Присутні були одностайні в тому, що сьогодні держава переживає вкрай складний період.
– Нині в Україні дуже тяжкі часи. Ті проблеми, що стосуються промисловості, стоять у мене на першому місці, бо від того, як працюватиме ця галузь області, залежитиме добробут наших людей, – заявив очільник Полтавщини.
Він також повідомив, що готовий очолити координаційну групу, яка у складі представників міністерств і керівників підприємств Полтавщини розробить алгоритм для першочергового використання промислової продукції області на внутрішньому ринку України.
– Ми повинні створити свою координаційну групу з керівників підприємств і залучити представників профільних міністерств, – наголосив Валерій Анатолійович. – Я готовий цим займатися й очолити цю групу. Головне наше завдання – виробити і запропонувати керівництву держави формулу виходу нашої продукції на внутрішній український ринок. Ми повинні не чекати, поки нам щось запропонують чи почують нас, ми повинні напрацьовувати механізм самостійно. Адже поки що імпортні товари знищують вітчизняного товаровиробника.

За словами губернатора, це питання нагальніше, зважаючи на потенціал Полтавської області, де знаходяться потужні промислові підприємства.

В обговоренні цих питань активну участь узяли всі члени правління, присутні на засіданні.

За результатами зібрання ухвалили резолюцію, де були окреслені шляхи взаємодії влади та промисловців. Крім того, присутні затвердили план заходів на перше півріччя 2015 року.
Сергій Лещенко, 29.01.2015, 14:40642
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31