24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Перша віртуальна фотогалерея у бібліотеці

Відділ обліку користувачів ПОУНБ імені Івана Котляревського минулого року започаткував віртуальну фотогалерею «Дивлюсь на світ через об'єктив фотоапарата», де співробітники та користувачі бібліотеки мають можливість організовувати свої персональні фотовиставки. Піонерами цієї цікавої та захоплюючої справи сталим співробітники вказаного відділу Любов Романенко і Юлія Шолудько, які через з об’єктив фотоапарату милувалися ялинками в центрі Полтави і влаштували виставку стріт-світлин «Колюча…, а така красива!».

«Зима… Найчудовіша пора року. Наче алмазна, виблискує сніжна скатертина… Все навкруги біле. Зима подарувала нам сніжинки білі, ніжні, мов пір’їнки… Сніг скрізь: на землі, на дахах будинків, на деревах… Дерева стоять білі-білі, постукує мороз…У сніжнім покривалі все зачаїлося… У високому небі, там десь за хмаринками, видимо – невидимо розсипались яскраві зимові зірки . А всюди так чисто, красиво, казково,Все іній пухнастий вкрива...Так тихо і гарно, ну просто — чудово! Замріяна казка жива!», - поділилася відчуттями Любов Романенко,завідувач відділу обліку користувачів, яка стала ініціатором проекту.

Продовжує зимову тему у 2015 році Олег Тетянко, читач ПОУНБ ім.. І. П. Котляревського, і пропонує своє бачення Полтави взимку виставкою під назвою «На деревах паморозь заграла». Потрібно додати, що у 2014 році Олег показав читачам, як зустрілися всі дванадцять місяців,немов з однойменної казки на фотовиставці «Втілені мрії природи».

Окрасою міста Полтави за будь-якої пори року є старовинний та прекрасний Хрестовоздвиженський жіночий монастир. Багато хто з нас був на території монастиря, милувався краєвидами з невеликого пагорба, на якому примістився монастир. Ось і Вікторія Амеліна побувала на території монастиря з фотоапаратом та підготувала роботи для своєї персональної фотовиставки «Монастир – окраса Полтави» у названій вище віртуальній фотогалереї, а ще освідчилася у коханні обласному центру світлинами на виставці «Немає міста красивішого за Полтаву». Треба додати, що Вікторія Амеліна – найактивніший користувач бібліотеки, захоплюватись фотографуванням почала, вийшовши на пенсію. З фотоапаратом у руках пройшла багато доріг Полтави та Полтавської області. Свої фотографії систематизувала і виокремила за різними темами, які знаходять вдячні відгуки користувачів бібліотеки. Пані Амеліна продовжує своє хобі і скоро віртуальна фотогалерея поповниться новими оригінальними світлинами. Та й бібліотекарі не стоять на місці…Отож запрошуємо усіх бажаючих до участі в першій у Полтаві віртуальній фотогалереї – приємно, гарно і безкоштовно!

Переглянути виставки у віртуальній фотогалереї можна на сайті бібліотеки у розділі «Програми та проекти».

Оксана Кравченко, 09.02.2015, 11:50936
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31