19 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Жіночий волейбол — велика сила!

На честь весняного свята – Міжнародного жіночого дня – на спортивній базі Новосанжарської ЗОШ обласна організація ВФСТ «Колос» провела фінальні змагання з волейболу серед жінок. Команди Полтавського, Кременчуцького, Новосанжарського, Гадяцького і Решетилівського районів розподілили на дві групи. У першій волейболістки Кременчуцького району в трьох партіях перемогли своїх суперниць із Гадяцького району. В іншій минулорічні чемпіонки, представниці Полтавського району, навіть оновивши свій склад більш ніж на половину, легко розібралися зі своїми опонентками із Решетилівського і Новосанжарського районів. У відповідь місцеві аматорки здолали без труднощів волейболісток Решетилівки.

У грі за третє місце першу партію впевнено виграли дівчата із Нових Санжар. У другій уже сильнішими були волейболістки з Гадяча. У третій партії жодна з команд не хотіла поступатися. Гра, як кажуть, ішла очко в очко, але кінцівка була все ж за більш досвідченими новосанжарками.

Глядачі з нетерпінням чекали на фінальне протистояння, адже зустрічалися срібні призери минулорічного чемпіонату – волейболістки Кременчуцького району і чемпіонки – представниці Полтавського району. Вони дуже вдало і впевнено провели першу партію. Але початок другої був уже за кременчужанками, які впевнено повели 10:5 і, здавалося, доведуть справу в цій партії до перемоги. Тренер чемпіонок Юрій Лісничий узяв тайм-аут, уніс корективи в гру підопічних, і знову на майданчику глядачі побачили чіткі і злагоджені дії його команди. У підсумку перемога в партії і в чемпіонаті.
Отже, бронза в команди Новосанжарського району, срібло знову у волейболісток Кременчуцького району, а золото у спортсменок Полтавського району.

Слід відзначити чітку і злагоджену роботу суддівської колегії на чолі з Олександром Дерев'янком.

Наступної суботи, 14 березня, у Миргороді відбудуться чемпіонати обласної організації ВФСТ «Колос» з шахів, шашок і настільного тенісу.

Анатолій Головань, голова Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос»АПК України
Володимир Сулименко, 16.03.2015, 15:55681
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31