26 червня 2019 • № 25 (1561)
Rss  

«Лідер майбутнього»: від теорії до практики

Динамічним, наповненим новими знаннями виявився березень для слухачів молодіжного проекту «Школа місцевого і студентського самоврядування «Лідер майбутнього». Після майже двомісячних канікул вони знову поринули в теорію і практику, захоплюючі ігри з розвитку лідерського потенціалу, відчули позитивні емоції, поспілкувалися.

Так, тему «Харизматичне лідерство» розкрив слухачам ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, професор, доктор історичних наук Олексій Нестуля. Під час інтерактивного тренінгового заняття «Кадровий менеджмент, формування команди», що пройшло в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, слухачі змогли дізнатися відповіді на питання: «Ефективна команда – яка вона?», «Як створити команду, як працювати в команді?». Заняття провела кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту й адміністрування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Надія Бакало.

У Полтавському національному педагогічному університеті ім.В.Г.Короленка проведено два тренінгових заняття. Упродовж першого «Основи ефективної комунікації», який провела Анна Шавиро, учасники, використовуючи різноманітні тестування та вправи, змогли оцінити свої знання та вміння, розвинути навички ефективного спілкування.

Заступник директора благодійної організації «Світло надії» Сергій Жук провів для слухачів школи тренінг «Розвиток лідерського потенціалу молодіжних лідерів, навички формування команди». Тут молодь дізналася про типи лідерства, ознайомилася з навичками ефективної комунікації, бар’єрами у спілкуванні. Слухачі школи також узяли участь у групових дискусіях «Лідер – хто це?» та «Принципи командної взаємодії», іграх «Загублені в пустелі», «Великий маг».

Вдале поєднання теоретичного матеріалу з практичними командотворчими іграми на практиці дало змогу показати учасникам плюси та мінуси їхньої роботи в команді. Слухачі отримали багато корисних практичних навичок, гарну основу для початку ефективної громадської та особистої діяльності.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 30.03.2015, 12:02535
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень