26 червня 2019 • № 25 (1561)
Rss  

Визначені переможці конкурсу есе про видатних жінок Полтавщини

У Полтаві підбили підсумки конкурсу есе на тему «Які вони – славні доньки Полтави?». Його проведення ініціювали та провели управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно зі Студентською радою міста з нагоди Міжнародного жіночого дня.
До управління у справах сім'ї, молоді та спорту було подано 44 роботи від учнівської та студентської молоді. В есе мова йшла як про історичні жіночі постаті нашого міста, так і про не менш відомих волонтерів, журналістів, діячів культури і мистецтва сучасності. Кілька розповідей були присвячені заслуженим артисткам України – Олені Білокінь, Наталії Май та її родинному ансамблю «Зелений вітер», Раїсі Кириченко.

На роздуми авторів також надихали член-кореспондент академії педагогічних наук Віра Ільченко, жінка, з якою пов'язане відкриття нових постатей на культурній карті Полтавщини, Віра Чазова, тренер з плавання, серед вихованців якої є чемпіони Європи, світу, паралімпійських ігор, Галина Бойко, засновниця парку загальнодержавного значення «Полтавський міський парк» Яніна Яценко, краєзнавець Віра Жук, жінка, яка присвятила своє життя справі відродження Великобудищанського Свято-Троїцького монастиря, матінка Нонна, поетеса Марія Бойко, волонтер Олександра Сиротенко, відома полтавська журналістка, волонтер Наталія Святцева.

Конкурсна комісія на чолі із заступником міського голови Світланою Порохнею відзначила всіх учасників заохочувальними подарунками від міськвиконкому. Нагороджувала молодь начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Ромас.
Перемогла у конкурсі Катерина Кібенко за есе «Її очі із чистого неба, а душа – із пшеничних полів» про полтавку-волонтера «Полтавського батальйону небайдужих» Олександру Сиротенко. Друге місце – в Олени Білик (есе «Славні ті, хто не шукає слави»). Третьою стала Анастасія Свириденко з твором «Людина і епоха. Людина – епоха».
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 30.03.2015, 12:03699
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень