23 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Молитовник дійшов в оточене Дебальцеве, а чи повернувся?. .

Традиційні національно-патріотичні заходи – один з основних напрямків роботи дитячо-юнацького клубу «Промінь» Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання. Події, що відбуваються на Сході України, не залишають байдужими дітей і підлітків. Колектив клубу вважає своїм обов’язком підтримувати воїнів АТО. Діти займаються виготовленням національних символів-оберегів: сердечок, прапорців, браслетів, малюнків. У таких акціях дітей підтримують випускники клубу, які надають допомогу у зборі коштів для українських воїнів.

Так, у «Промені» вже втретє відбувся захід «З Україною в серці». Діти влаштували концертну програму: танці, пісні, вірші, присвячені воїнам, що захищають мирне небо і світле майбутнє.

Одну цікаву історію розповів вихованець клубу, учень четвертого класу Микита Малахов. Він, як і інші діти, взяв участь в оздобленні молитовників для воїнів малюнками і побажаннями повернутися живими з перемогою, навіть номер свого мобільного телефону написав. І був приємно вражений, коли йому зателефонував боєць із оточеного Дебальцевого. Він подякував за підтримку і побажав Микиті бути здоровим, сильним і добре навчатися. Хлопець згодом розповів про це в клубі, а педагог-організатор Любов Щербина запропонувала зателефонувати солдатові, запитати, хто він, як зараз справи. Знайшли серед вхідних дзвінків цей номер, проте скільки не дзвонили, абонент був не доступний…

Важливою частиною заходу стало відкриття скриньки з коштами для воїнів АТО. Вихованець клубу, директор магазину будівельних матеріалів «Шурупчик» Олег Ляшенко, разом з дітьми зробили це в присутності гостей та перерахували кошти. Вийшло 732 гривні, це на кілька сотень більше, ніж попереднього разу. Акцію підтримала ще одна випускниця клубу, нині студентка Полтавської державної аграрної академії Богдана Макаова, яка додала 245 гривень внесків студентів вишу на підтримку захисників України. Зібрані кошти використають для гостинців до Великодніх свят воїнам, що лікуються в Полтавському шпиталі, а більшу частину здадуть у «Батальйон небайдужих». Діти подарували Олегу Ляшенку стінгазету «З Україною в серці», яка відображає їхню спільну роботу з підтримки бійців.
Володимир Сулименко, 06.04.2015, 13:44537
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31