20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Міська влада підтримала соціальні проекти для молоді

У рамках міської комплексної програми «Молодь Полтави» вже четвертий рік поспіль проводиться конкурс проектів громадських організацій, спрямованих на вирішення соціальних проблем. У залі засідань міської ради відбулася нарада Конкурсної комісії, яка розглядала подані проекти. Головуючою комісії була заступник міського голови Світлана Порохня.

Мета проекту – утвердження патріотизму, духовності, моральності, міжнаціональної толерантності дітей та молоді, формування загальнолюдських цінностей, пропаганда здорового способу життя, підвищення рівня громадянської активності дітей та молоді, забезпечення їх доступу до участі в державотворчих процесах, сприяння зайнятості та професійній орієнтації дітей та молоді.

Цього разу на розгляд комісії громадські організації подали шість проектів, які без винятку були допущені до захисту та отримали часткове або повне фінансування згідно з розрахунковими планами витрат:

1. Полтавська обласна дитяча громадська організація «Військово-спортивний центр «Воїн». Проект «Козацькими стежками до сучасних перемог» –
зліт учасників вишколу з військово-прикладної підготовки «Козацькими стежками до сучасних перемог» з нагоди визволення Полтави та Дня захисника Вітчизни – 9 тис. грн.
2. Полтавська обласна громадська організація «Діти Чорнобиля». Проект «Гармонія +», спрямований на моральне виховання та гармонійні стосунки в сім’ї, – 1901 грн.
3. Громадська організація Педагогічний центр «Академія». Проект: «Змагаймось за нове життя» –
конкурс учнівської та студентської молоді, присвячений Лесі Українці, – 6 тис. грн.
4. Полтавська обласна громадська молодіжна організація «Молода просвіта». Проект «Оздоровчо-виховний захід «Свято весни» – 5 тис. грн.
5. Станиця Полтава-Пласту – Національної скаутської організації України.

Проект «Козацькі нащадки» – захід, спрямований на утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі та звернення до набутків предків, –
3600 грн.

6. Полтавський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної організації «Студентська республіка». Проект «Студентська республіка» – «XVІІ регіональний мультифестиваль розвитку особистості» –
10 тис. грн.

Світлана Казимирівна подякувала учасникам за небайдужість до проблем міста й молоді, за їхній ентузіазм та пошуки ефективних рішень у своїх проектах.

Організатор конкурсу – управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради – бажає успіхів громадським організаціям у реалізації творчих ініціатив і запланованих проектів та запрошує до співпраці в майбутньому.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 30.04.2015, 14:362656
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31