18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Нагороджено переможців та учасників конкурсу «Не мовчи!»

У Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) ім.М.Ярошенка нагородили учасників третього міського конкурсу відеороликів соціальної реклами «Не мовчи!», який організували управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Полтавська обласна громадська організація «Центр здорової молоді» та Студентська рада міста Полтава. Захід популяризує активний та здоровий спосіб життя, профілактику негативних проявів та соціально-небезпечних хвороб у молодіжному середовищі.

Для конкурсних робіт було створено дві номінації: пропаганда здорового способу життя і профілактика вживання алкогольних, слабоалкогольних, тонізуючих напоїв, енергетиків. Усі учасники вподобали саме першу номінацію, і відеоролики, а їх було 11, змагалися між собою в одній категорії.
Ознайомилися з роботами та визначили кращі з них члени спеціальної експертної комісії, до складу якої увійшли представники організаторів конкурсу, громадськості міста, фахівці у галузях PR, фото та відео. Очолювала комісію заступник міського голови Світлана Порохня.

Перше місце в ньому посів творчий дует Юлії Вдовіної та Юлії Золотарьової (державний професійно-технічний навчальний заклад «Вище професійне училище ім.А.О.Чепіги»), відеоробота – «Здоровий спосіб життя – це модно!».

Друге місце – творча група Полтавського політехнічного ліцею, відеоробота «Твій вибір…».

Третє місце – Андрій Мурза, відеоробота – «За здоровий спосіб життя».

Ніхто з учасників не залишився без призів. Світлана Казимирівна вручила юним даруванням грамоти, сертифікати на три місяці на користування послугами інтернету та телебачення від телекомунікаційної компанії «Тріолан», сертифікати на гру в боулінг від розважального центру «Турбіна», подарункові пакети продукції від ТОВ «Укрпродснекгруп» та солодкі подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

А творчий дует Юлії Вдовіної та Юлії Золотарьової, який посів перше місце, був нагороджений сертифікатом на трансляцію відеороботи на телебаченні та на великому екрані в центрі нашого міста від Полтавської обласної державної телерадіокомпанії «Лтава» та рекламної агенції «Есфі-дизайн».
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 30.04.2015, 15:29510
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень