17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Полтаву з робочим візитом відвідав Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні

Секретар міської ради Оксана Деркач провела зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні паном Марюсом Януконісом, під час якої були обговорені проекти, які можуть бути реалізовані в Полтаві за підтримки Литви.

Розмова йшла про енергозберігаючі технології та передачу литовцями досвіду побудови ефективної системи передачі теплової енергії від компаній до споживачів. Посол зазначив, що в планах литовської сторони – налагодження співпраці з «Полтаватеплоенерго». Але це на обласному рівні. На міському ж – обидві сторони зацікавила б передача позитивного досвіду для установ бюджетної сфери. Йшла мова і про досвід Литви у реформуванні місцевого самоврядування. Тут, зауважила секретар міської ради, для Полтави було б добре налагодити партнерські відносини з литовськими містами, у чому литовська делегація обіцяла посприяти.

Широко обговорювали і питання співпраці з нашими промисловими підприємствами, які попри нелегкі часи не зменшують виробництва, а також сертифікацію їхньої продукції, що допоможе їм з виходом на європейські ринки.

Тісну співпрацю планується налагодити також у галузі освіти та охорони здоров’я. Так, Посол назвав Полтаву по-справжньому потужним освітнім простором і зауважив, що Литва зацікавлена не лише в обміні студентами та викладачами, але й наданні полтавським вузам консультативної допомоги. В свою чергу секретар міської ради пообіцяла максимально сприяти в організації відповідних зустрічей та реалізації програм.

Наприкінці зустрічі Оксана Деркач щиро подякувала Послові за підтримку в лікуванні та реабілітації наших бійців. У цей непростий час, зазначила вона, така підтримка для нас украй необхідна і важлива. В свою чергу Марюс Януконіс поділився планами щодо побудови реабілітаційного центру для бійців АТО саме в серці України – Полтаві.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 15.05.2015, 14:49589
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень