12 грудня 2018 • № 49 (1533)

Долю кубка вирішили пенальті

На спортмайданчику Полтавської спеціалізованої школи №3 відбувся традиційний VIII турнір з міні-футболу на призи майстра спорту з легкої атлетики, заслуженого працівника освіти України Петра Сергєєва. Організатор змагань особисто привітав учасників, побажав чесної безкомпромісної боротьби і щоб переміг сильніший, а також нагадав, що зі стін цього навчального закладу вийшло чимало хороших спортсменів. Серед них і футболіст, гравець полтавської «Ворскли» та донецького «Шахтаря» Олександр Чижов.

Цього дня на майданчику відбулося протистояння двох команд, до складу яких увійшли учні 11-Б класу та вчителі школи. До вболівальників знайшов час приєднатися й директор школи Євген Романов.

Команда вчителів першою повела в рахунку, після чого діяли на контратаках. Проте учні змогли відігратися, але до перерви пропустили знову – 1:2. Найцікавіше відбулося в другому таймі: 11-класники діяли більш активно і досить швидко змогли забити два м’ячі – 3:2. На останніх хвилинах учителі зібрали волю в кулак і таки зрівняли рахунок – 3:3. Долю кубка вирішували у серії післяматчевих пенальті, де влучнішими виявилися учні 11-Б. Вони забили тричі, пропустивши два м’ячі.

Учасники турніру отримали кубки та грамоти.