18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Час втілювати здобуті знання і навички в життя!

Минулого тижня в Полтавському художньому музеї ім.М.Ярошенка відбулося урочисте нагородження випускників шостого молодіжного проекту «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього».

Заступник міського голови Світлана Порохня та начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Ромас привітали молодь та її наставників із закінченням навчання і вручили подяки від міського голови Олександра Мамая, свідоцтва та грамоти від виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Світлана Казимирівна подякувала за самовіддану роботу лекторам проекту: викладачам Полтавського національного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка та викладачам Полтавського університету економіки і торгівлі. За свій внесок у навчання учасників проекту кожен з них отримав подяки від міського голови та нагрудні знаки.

Випускникам Світлана Порохня побажала знайти своє покликання у житті й не втратити лідерських якостей:
– Бажаю вам, щоб ви реалізували себе в цьому житті та знайшли своє покликання. Бо від того, яку ви оберете стежину, як ви поводитимете себе в колективі і які рішення будете разом з ним приймати, залежатиме ваше життя і комфорт у цьому суспільстві. Зичу всім здоров'я, оптимізму, натхнення! Чекаємо вас як лідерів у різних галузях роботи нашого міста в найближчому майбутньому.

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Ромас подякувала молоді за довіру та за активну життєву позицію:
– Дякую всім вам за те, що ви довірились нам і викладачам, захотіли дізнатися, що таке лідерство у лавах місцевого самоврядування. Сподіваюсь, що той досвід вас збагатить, що ви станете нашими партнерами та ми ще неодноразово побачимо вас не тільки в стінах міської ради, а й Верховної. З цього залу сьогодні вийдуть найкращі представники полтавської молоді.

Нагадаємо, що навчання в шостому наборі «Школи місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього» розпочалося 23 жовтня 2014 року. Відбір слухачів проводився на конкурсній основі, і на сьогодні 59 чоловік стали випускниками. Це студенти вищих навчальних закладів міста та учні старших класів.

З жовтня по травень вони прослухали теоретичний курс. На базі вищих державних навчальних закладів було проведено 22 заняття в таких напрямках: діловодство, етика та діловий етикет, конфлікт-менеджмент, тайм-менеджмент, основи ораторського мистецтва, ознайомлення зі структурою органів державної влади та місцевого й студентського самоврядування. Усі слухачі пройшли стажування в структурних підрозділах виконавчого комітету Полтавської міської ради та по закінченні практики пройшли атестацію.

Для найактивніших учасників школи 26 травня було організовано поїздку до Верховної Ради України та Київської міської державної адміністрації, де з екскурсантами поспілкувався міський голова Києва Віталій Кличко і голова Комітету Верховної Ради України з питань науки й освіти Лілія Гриневич.

3 червня для слухачів у СДЗОВ «Олімпійські надії» організовано підсумкову ділову гру з написання молодіжних проектів. Перед учасниками стояло завдання – створити проект на загальну суму фінансування до 10 тис. грн та спробувати знайти фінансування у «місцевого самоврядування», «бізнесових структур» та «фондів», роль яких виконували всі організатори школи. Перемогу здобув проект «Арт-фест «Poltavati», який планується реалізувати спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту в 2016 році.

Майбутні лідери встигли не тільки здружитися, але й спрацюватися один з одним. Як справжні випускники вони були веселі й водночас трішки сумні, адже навчання закінчилось, а отже, настав час для практичного застосування знань та самостійного прийняття відповідальних рішень.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 22.06.2015, 15:41509
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень