20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Від ігор — до свідомого вибору

Літо – найкраща пора для дітей: канікули, спілкування з друзями, жодних домашніх завдань і контрольних… Утім вихованці літнього оздоровчого табору «Олімпійські надії» не байдикують і, крім відпочинку та радості спілкування з друзями, вносять до свого денного розкладу спорт: гімнастику, баскетбол, волейбол.

Ще одне цікаве заняття запропонували дітям фахівці Полтавського міського центру зайнятості спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому: ними була організована та проведена виїзна акція з використанням мобільного центру профорієнтації. Мета заходу – розширення інформованості дітей про світ професій та надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні, популяризації та підвищенні престижу робітничих професій.

У заході взяло участь близько 100 дітей. Працівники центру зайнятості розповіли про професії, які мають попит на сучасному ринку праці, ознайомили зі спектром послуг, що надаються службою зайнятості, а також надавали поради школярам щодо правильного вибору професії.
Загалом захід пройшов в атмосфері допитливості та запальних емоцій: діти були активними і брали участь у всіх запропонованих профорієнтаційних конкурсах. Спочатку діти розгадували загадки та ребуси, що стосувалися характеристик професій. Наступним був конкурс «Художник», де учасникам було запропоновано зобразити на папері менеджера та перукаря. Під час гри «Ромашка» діти за допомогою пантоміми мали показати представників професій: будівельник, швачка, рятувальник, продавець, кухар, офіціант, лікар. Далі юні «кухарі» вирішували питання складання меню з популярних нині страв. Заключний конкурс, що стосувався роботи в парах, наочно продемонстрував учасникам, наскільки важливим є вміння співпрацювати.

Наприкінці фахівці центру зайнятості акцентували увагу дітей на тому, що до вибору професії треба підходити вкрай відповідально, враховуючи свої індивідуальні особливості. Учасники заходу отримали подарунки, які були надані управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому, і заряд позитивних емоцій.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 23.07.2015, 16:44565
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31