10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Кубок області: сенсація в Савинцях

У чотирьох населених пунктах області були зіграні матчі 1/4 фіналу Кубка Полтавщини-2015, після яких боротьбу за кубковий трофей продовжать «Олімпія» (Савинці Миргородського району), «Динамо» (Решетилівка), «Фортуна» (Кейбалівка Пирятинського району) і ФК «Глобине».
Чвертьфінали принесли такі результати: «Фортуна» (Кейбалівка) – ФК «Лубни» – 2:1, «Дукат» (Селещина) – «Динамо» (Решетилівка) – 2:3, ФК «Глобине» – ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) – 4:1, «Олімпія» (Савинці) – «Фламінго» (Комсомольськ) – 4:1.

Сенсаційно завершився матч у Миргородському районі. У першому таймі комсомольці втілили свою перевагу над господарями у забитий м’яч. Після перерви за 17 хвилин «Олімпія» забила три м’ячі. На останніх хвилинах зустрічі вболівальники з Савинців радо вітали ще один гол у ворота «Фламінго» – 4:1.

У приміщенні Полтавської обласної федерації футболу відбулося жеребкування 1/2 фіналу розіграшу Кубка області. Про результати жеребу повідомив перший заступник голови ФФПО Олександр Дігтяр:
«Динамо» (Решетилівка) – «Олімпія» (Савинці), «Фортуна» (Кейбалівка) – ФК «Глобине».

Півфінальні поєдинки відбудуться у суботу 25 липня.