19 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

ЮніорБанк запрошує на навчання юних полтавців

Стрімко закінчується літо, майже позаду шкільні канікули. Попереду - підготовка до школи і новий навчальний рік. До нового навчального року ретельно готуються не тільки діти, їх батьки, учителі різних навчальних закладів, а також і працівники ПриватБанку. Котрий рік поспіль БізнесШкола ЮніорБанку гостинно відчиняє свої двері для учнів полтавських шкіл. Усіх батьків цікавить, яку професію обере їх дитина, адже цей вибір вплине на все її подальше життя. Сучасні молоді українці найчастіше обирають професії фінансово-економічного та юридичного профілів, бо вважають їх найбільш перспективними. У ПриватБанку готові допомогти майбутньому фахівцю зробити правильний вибір, про який не доведеться жалкувати.

У БізнесШколі ЮніорБанку учні отримають знання про основи підприємницької діяльності, підвищать свій рівень фінансової грамотності, візьмуть участь у численних конкурсах та тренінгах, отримають шанс на стажування в ПриватБанку, а також дізнаються про всі можливості, які дає їм дитяча пластикова Карта Юніора.

«Освітня програма ЮніорБанк об'єднує 500 000 школярів України та зарубіжжя. Заняття БізнесШколи проходять не тільки в обласному центрі, а й у інших населенних пунктах області, - говорить керівник напряму ЮніорБанк Полтавського ГРУ ПриватБанку Оксана Щербак. – Наша основна мета – навчити дітей фінансовій грамотності та допомогти їм зробити правильний вибір. Адже, погодьтеся, вибір професії – один із найголовніших у людському житті. Наші спеціалісти готові допомогти дітям вчасно розкрити свої здібності, використати всі можливості, не втратити жодного шансу, адже це – на все життя».

Навчання в БізнесШколі ЮніорБанку безкоштовне. Навчатимуться діти двох вікових груп: молодша (10 – 13 років) і старша (14 – 16 років). Заняття проводитимуть сертифіковані тренери ПриватБанку.

Стати студентом ЮніорБанку просто. Для цього треба оформити картку Юніора, зареєструватися на сайті http://www.juniorbank.ua/ та подати заявку на участь у навчанні на головній сторінці сайту.

ПриватБанк запрошує всіх школярів на навчання та бажає їм корисних і приємних знань!
Іван Мольченко, 18.08.2015, 12:19575
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень