13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Футбол. Чемпіонат області

Відбулися матчі 14 туру чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд вищої ліги. Лідер першості «Рокита» впевнено переграла своїх опонентів з ФК «Лубни», у той час як переслідувачі втрачають очки.

ФК Рокита – ФК Лубни – 3:0
Голи: Манасян 8, Гребенюк 11, Р. Семука 31

Гості знітилися після двох швидких голів, які були забиті вже на початку поєдинку зусиллями Арсена Манасяна і Олександра Гребінюка. Третій м’яч наприкінці першого тайму вийшов курйозним. Ветеран гостей Роман Семука подавав штрафний з правого флангу, а м’яч від сильного вітру закрутився у ворота – 3:0. Цей рахунок втримався до фінального свистка.

«Динамо» (Решетилівка) – «Колос» (Кобеляки) – 2:1
Голи: Ротань 35, Гришин 85 – Таранушич 27

Гості, скориставшись нерозторопністю в діях захисника і воротаря «Динамо», першими відкрили рахунок у матчі. А потім за два тайми «Колос» не завдав практично жодного удару по воротах суперника. Ще в першому таймі господарі змогли зрівняти рахунок зусиллями Петра Ротаня, а переможну крапку під завісу матчу поставив Артем Гришин – 2:1.

ФК «Глобине» – «Фламінго» (Комсомольськ) – 1:0
Гол: Місяйло 87

В одному з ключових поєдинків другого кола зустрілися у футбольному райцентрі Глобине два непримиримих суперника. У кожної з команд були кадрові проблеми. У ФК «Глобине» гру пропускало четверо основних футболістів, у «Фламінго» – двоє. У цьому запеклому поєдинку все вирішив один-єдиний гол, проведений гравцем господарів Андрієм Місяйлом на останніх хвилинах матчу.

«Чайка» (Дейкалівка) – «Зеніт» (Лубни) – 0:4
Голи: Кірпіченко 23, 90+1, Реутов 51, Даценко 73

Саме цього дня в лубенського «Зеніта» майже все виходило на полі: стрімкі атаки, голи, перевага у володінні м’ячем. Після пропущеного гола господарі старалися відігратись, але їм цього не вдалося.

Трійку бомбардирів чемпіонату склали:

Олександр Гребінюк (ФК Рокита) – 14 м’ячів (один із пенальті) в тринадцяти матчах, Олексій Топор («Фламінго» Комсомольськ) – 11 м’ячів (п’ять із пенальті) у дванадцяти матчах, Андрій Місяйло (ФК Глобине) – вісім м’ячів у дванадцяти матчах.