15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

У Полтаві відбудеться міжнародний конгрес

Запрошуємо вчених, керівників закладів освіти та культури, науково-педагогічних працівників, учителів, докторантів, аспірантів і магістрів до участі у ІІІ Міжнародному конгресі «Етнодизайн у контексті українського національного відродження та європейської інтеграції», що відбудеться 4-6 листопада 2015 року. Тематичні напрями конгресу:

– теоретико-методологічні засади розвитку етнодизайну як соціального, культурологічного та педагогічного феномену;
– сучасні досягнення у сфері етнодизайну та дизайн-освіти;
– творчий внесок наукових шкіл, учених, діячів культури, мистецтва та працівників освіти у розвиток етнодизайну та дизайн-освіти;
– народні традиції в архітектурі та дизайні;
– продукування етнодизайнерських ідей та цінностей в умовах сучасної практики;
– пропаганда цінностей етнодизайну засобами соціальної комунікації.

За матеріалами конгресу буде видано збірник наукових праць.

Для участі в конгресі необхідно до 15 жовтня 2015 року подати до оргкомітету матеріали (заявку, надрукований текст доповіді (вимоги нижче), текст доповіді в електронному вигляді на дисках (CD-RW, DVD-RW) або електронною поштою однією з робочих мов конгресу) та ксерокопію квитанції про перерахування організаційного внеску для учасників конгресу у розмірі 200 грн. Вартість публікації визначається з розрахунку 25 грн за одну сторінку. Заявка має містити: прізвище, ім’я по батькові, науковий ступінь, учене звання, посада, місце роботи (повна назва установи, місцезнаходження), контактні телефони, контактна адреса, е-mail.

Оргвнесок, матеріали та оплата публікації надсилаються на ім’я члена оргкомітету Людмили Михайлівни Дядюн за адресою: кафедра теорії та методики технологічної освіти Полтавського національного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка, вул. Остроградського, 2 (корпус 3, ауд. 213), м. Полтава, 36003.

Оргвнесок, матеріали та оплату публікації оргкомітет не повертає авторам у разі неявки на конгрес!

Електронна пошта: е-mail: ftd@inbox.ru

Контактний телефон (0532) 56-31-58.

Організатори конгресу: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Полтавська обласна державна адміністрація, відділення керамології Інституту народознавства НАН України, Полтавський національний педагогічний університет ім.В.Г.Короленка, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського, Полтавський краєзнавчий музей ім.В.Кричевського, Полтавський художній музей ім.М.Ярошенка, Лондонський університет (Великобританія), Мюнхенський університет Людвіга Максиміліана (Німеччина), Московська державна художньо-промислова академія ім.С.Г.Строганова (Росія), Санкт-Петербурзька художньо-промислова академія ім.О.Л Штігліца (Росія), Університет Голден Гейт (США), Університет Сінсіннаті (США), Університет МакГілл (Канада), Аріельський університет (Ізраїль).
Іван Мольченко, 29.10.2015, 14:432536
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень