15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Ігрова кімната «Дитяча планета»приєдналася до програми «Бонус Плюс»

Днями до програми "Бонус Плюс" приєдналася ігрова кімната "Дитяча планета”, що по вул.Харківське Шосе, 29. За наявності Картки Юніора для маленьких відвідувачів тут передбачений бонус 20%.

Головна фінансова перевага ПриватБанку для клієнтiв полягає в тому, що тут на кожного чекають приємні сюрпризи. За роки своєї роботи ПриватБанк розробив цілий ряд привабливих проектів: "Оплата частинами", "Магазин", "Інтернет-банкінг", оформлення депозитів онлайн і навіть купівлю квитків через Приват24.

Щодо програми "Бонус Плюс", то з кожним днем у неї стає все більше й більше прихильників. Станом на сьогодні в Полтавській області до цієї програми підключено вже понад 1500 різноманітних торговельних закладів.

"Я часто приходжу сюди погратися з ровесниками, – говорить Катя Мельниченко, школярка.– Тут і розваги, й ігри, і цікаві розмови. А тепер я відвідуватиму ігрову кімнату ще частіше, адже ПриватБанк зробив нам з мамою подарунок – частина грошей, які ми витрачаємо, повертатиметься на мою Картку Юніора. Я всім дітям дуже раджу завести цю чарівну картку. Вона дозволяє дуже економити. Мама говорить, що в наш час це важливо."

Кожен, хто розрахується за перебування в ігровій кімнаті своєю Карткою Юніора від ПриватБанку, отримає назад відсоток від витрачених коштів.

"Ми намагаємось бути лояльними до всіх категорій населення, а в першу чергу це стосується підростаючого покоління, адже за ним – майбутнє, – говорить Антоніна Прохоренко,керівник Напрямку розвитку програми “Бонус Плюс”, – Може, тому ПриватБанк завжди має добрий результат. Відгуки переконливо свідчать про те, що ми на правильному шляху. Клієнти дуже задоволені, що їхні бонусні рахунки поповнюються. Думаю, що невдовзі програма “Бонус Плюс”охопить ще більше закладів. Ми постійно ведемо в цьому напрямку дуже велику роботу, спрямовану на добре ставлення наших клієнтів, вигідність та зручність."

Про перелік усіх партнерів "Бонус Плюс" можна дізнатися на сайті http://bonus.privatbank.ua. Там же ви отримаєте й вичерпну інформацію про те, як приєднуватися, накопичувати й економити.

Іван Мольченко, 13.11.2015, 11:13565
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень