13 грудня 2018 • № 50 (1534)

«Фаворит» перемагає вперше за півтора року

Відбулися матчі третього туру чемпіонату України з волейболу серед команд чоловічої суперліги. З трьома очками з Вінниці повернувся лубенський «Фаворит». Молода команда Анатолія Офата після півторарічної перерви нарешті здобула перемогу.

Перший матч: ВК «Вінниця» – «Фаворит» (Лубни) – 3:2 (25:14, 23:25, 19:25, 25:17, 15:9).

Другий матч: ВК «Вінниця» – «Фаворит» (Лубни) – 2:3 (20:25, 18:25, 25:21, 25:19, 14:16).

«Фаворит»: Політько, Бушний, Дьогтєв (к), Курлапов, Сотнік, Дінець; Крайник (л), Півень (л), Оніпко, Помпе. Тренер – Анатолій Офат.

«Вінниця» була фаворитом у двоматчевому протистоянні з молодою командою Анатолія Офата, проте поєдинки видались напрочуд напруженими і досить рівними. Про що свідчить і рахунок зустрічей. У першому поєдинку лубенці перемогли у двох перших сетах, але вінничани зрівняли рахунок. Здавалося, що перемога знову втече від команди з Полтавщини. Але в неймовірній п’ятій партії «Фаворит» здобув перемогу – 16:14, а з нею – і перемогу у грі. Про значення цієї події для команди Анатолія Офата красномовно свідчить хоча б те, що це перша перемога лубенської команди протягом останніх півтора року. Перед цим останній раз «Фаворит» вигравав ще в позаминулому чемпіонаті – 17 квітня 2014 року 3:1 у зустрічі з «Кримсодою». Для «Фаворита», який нещодавно вилетів з першого етапу Кубка України, цей успіх має велике психологічне значення. Та й боротьба на нижчих щаблях турнірної таблиці тепер, безперечно, загостриться…

– Це дуже важлива перемога для нас, – зазначив Анатолій Офат у коментарі сайту «Полтавщина Спорт». – Хлопці практично цілий сезон програвали і вже встигли зневіритися у власних силах. Та й тут ми програли першу гру, ведучи 2:0, і в другому матчі було непросто, теж вели, потім суперники зрівняли, стався надлом. На щастя, хлопці зібралися і виграли п’яту партію. Треба сказати, що в нас був не найсильніший суперник. «Вінниця» так само, як і ми, переживає кризу, проте ця перемога все одно може стати переломним моментом.

До речі, як стало відомо, прийнято рішення про те, що наступні домашні матчі в суперлізі команда з Лубен гратиме в Полтаві. Ігри «Фаворита» проти «Баркому» в четвертому турі пройдуть у місцевому спорткомплексі «ПЗМС».