12 грудня 2018 • № 49 (1533)

Розгромили в гостях

Відбулися матчі шостого туру вищої ліги чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд. У Сумах полтавська команда «ПЗМС» зіграла з місцевою «СумДУ-УАБС». Останній раз колектив Миколи Кудацького відчував смак перемоги ще на початку жовтня, тому на суперника налаштувався серйозно. Кого ж перемагати, як не аутсайдера! Уже після першого тайму наші землячки зробили комфортний рахунок, забивши у ворота суперниць чотири м’ячі. Остаточний результат зустрічі 9:1 на користь «ПЗМС». У складі полтавської команди забитими м'ячами відзначилися Маргарита Мочалова (хет-трик), Валерія Єрмоленко, Таїсія Бабенко, Євгенія Шаповал, Юлія Дударчук, Ірина Гавриш та Алла Карпенко.

Результати інших матчів шостого туру:
«Біличанка-НПУ» – «Merry Land» – 12:0
«Злагода» – ІМС-НУХТ – 2:5.

На наступних вихідних у Києві буде зіграний перенесений матч п'ятого туру «Біличанка-НПУ» (Ірпінь) – «ПЗМС» (Полтава). Після цього в жіночому чемпіонаті України настане місячна перерва. Матчі сьомого туру відбудуться 11–13 грудня.
Володимир Сулименко, 13.11.2015, 11:331160