24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

З наради керівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів

На базі Полтавської загальноосвітньої школи №10 ім.В.Г.Короленка відбулась нарада керівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Відкрив її міський голова Олександр Мамай. Своє звернення до присутніх у залі він розпочав зі слів подяки:
– Саме на ваших плечах, шановні присутні, лежить величезна відповідальність – формування майбутнього, адже щороку з-під вашого крила у світ вилітають наші діти. Кожен з вас робить усе для того, аби вони розвивали свої творчі здібності, ви прищеплюєте їм хист до навчання, дбаєте про те, щоб вони були усміхненими й радісними. Упевнений, що спільними зусиллями ми продовжимо й надалі піклуватись про прийдешнє покоління, працюватимемо заради щасливого майбутнього наших дітей! Зі свого боку буду старатись робити все можливе, щоб освіта міста не лише розвивалась, а й оновлювалася!

Міська влада завжди особливу увагу приділяла галузі освіти. Так, за останні кілька років зроблено чимало для створення комфортних умов якісного навчання та виховання юних полтавців:
- відкрито 23 додаткові дошкільні групи (на їх облаштування спрямовано близько 1 млн 200 тис. грн);
- відновлено діяльність дошкільного навчального закладу №4 (спрямовано понад 4 млн грн);
- уперше здійснено комп'ютеризацію дитячих садків та їх підключення до мережі інтернет на 100%;
- придбано і встановлено 25 ігрових майданчиків, відкрито дитячо-юнацький клуб «Веселка»;
- за останніх п’ять років здійснено ремонт закладів освіти майже на 20 млн грн;
- придбано побутову техніку (холодильники, пральні машини, електричні та газові плити та інше);
- придбано комп'ютерну техніку, швейні машинки, офтальмологічне обладнання, класні дошки, меблі, спортивний інвентар.

Скільки коштів не вкладалося б у покращення матеріально-технічної бази, а багато чого залежить від учителя. Підтвердженням цього стали 22 перемоги на рівні України з олімпіад і Малої академії наук. Особливої уваги заслуговують успіхи школярів у складанні ЗНО: 16 учнів отримали результат 200 балів на ЗНО у 2015 році.

Міська влада турбується і про соціальну підтримку педагогів. Протягом останніх років працівники освіти були нагороджені грошовими преміями до професійного свята, цінними подарунками, 25 найкращих представників галузі отримали премії полтавського міського голови (на загальну суму понад 42 тис. грн), упродовж чотирьох років 41 представник освітянської ниви отримав сертифікат на власне житло.

На часі – кроки вперед: відкриття навчально-виховного комплексу в мікрорайоні Рибці на базі ЗНЗ №36. Звичайно ж, у 2016 році буде продовжено роботу щодо забезпечення безоплатного проїзду всіх учнів міста. Майбутнього року розв’язуватиметься й питання щодо забезпечення закладів освіти сучасною комп'ютерною технікою.

Разом із начальником управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Наталією Дороховою керівники навчальних закладів обговорили також особливості проведення ДПА та ЗНО у 2016 році та окремі питання фінансово-господарської діяльності.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 26.11.2015, 16:032631
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31