21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Діє — Слово» працює заради Полтавських дітей

Цими днями у видавництві «Полтавський літератор» побачив світ № 13 цього журналу для дітей та юнацтва, що вийшов за підтримки Полтавської обласної ради та Полтавської ОДА. Він присвячений Василю Симоненку. Відкриває журнал стаття Миколи Костенка, члена редколегії видання «Все на світі можна вибирати сину. Вибрати не можна тільки батьківщину», де йде мова про нашого видатного земляка. Багато місця у журналі присвячено обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара, про неї написали Валентина Гринько, головний бібліотекар відділу соціокльтурної роботи та Вікторія Піскова, провідний бібліотекар науково-методичного відділу. У Розділі «Літературно-мистецькі студії» читачі мають змогу ознайомитися з роботою літературного гуртка «Сузір`я» Полтавської ЗОШ № 23, з поезією школярів Великобагачанщини, присвяченій Т. Шевченку, творчістю учнів шкіл Карлівщини, з віршами Світлани Сторожівської, котра мешкає на Чутівщині, студентки Харківського національного університету ім.. В. Каразіна та полтавської школярки Катерини Бардіної.

У цьому номері започаткована нова рубрика «Верейка дошкільняти» з метою знайомства дошкільнят з поетичною творчістю полтавських авторів, що пишуть для дітей. Малят запросила на побачення Тетяна Омеляненко, член НСПУ. Тут представлені вірші з книги «помандрую я у світ». У цій рубриці надрукована і казка Василя Симоненка «Цар Плаксій та Лоскотон. Є і улюблений малечею розділ «Розваги літнього дня та коли йде дощ». У рубриці «Друзі Полтавського літератора « надруковано матеріали про Володимира Судакова, заслуженого працівника культури України, члена ПСЛ, МСПУ та Всеукраїнської творчої спілки «»Літературний форум», а також про Петра Шейка,заслуженого раціоналізатора України, автора 11 поетичних збірок. Традиційно завершує номер «Компас у морі знань», який дає бібліографію нових книжок, що надруковані у видавництві «Полтавський літератор».

Наприкінці номера – пісня «Кобзареві», створена у творчій співдружності Володимиром Тарасенком та Володимиром Раковським, яка стане у пригоді педагогам, студентам педагогічного університету при підготовці масових заходів.

Оксана Кравченко, 10.12.2015, 13:042340
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень