19 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Інтернет-магазин F. ua запустив доставку в поштомати ПриватБанку

Ніхто не любить ходити по посилки далеко. Ніхто не любить чекати кур’єра. Тому F.ua став ще ближчим до покупців завдяки сервісу поштоматів ПриватБанку.

«F.ua – той самий магазин» і ПриватБанк запустили доставку товарів у понад 1 400 поштоматів у відділеннях ПриватБанку в усіх регіонах України. Для покупця послуга повністю автоматизована: щоб вибрати відділення та забрати товар, не потрібно спілкування з оператором або кур’єром. Досить зазначити адресу найближчого поштомата під час оформлення покупки.

«Поштомати – найдоступніший і найшвидший спосіб отримання покупок в інтернет-магазинах, – упевнений керівник напрямку «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун. – Якщо ви отримуєте невелику посилку, не потрібно витрачати час і стояти в черзі разом з одержувачами великогабаритних вантажів. У разі отримання товарів у поштоматах оплатити їх вартість можна карткою буквально за кілька секунд».

«Наш девіз втілює прагнення бути тим самим магазином, який зручніше, вигідніше, ближче до покупця, – говорить Дмитро Покотило, керуючий партнер F.ua. – Ми раді підтвердити це за допомогою сервісу поштоматів самообслуговування ПриватБанку. Для багатьох наших покупців відділення банку є найближчою точкою. Вони зроблять два кліки мишкою, а потім просто заберуть товар без зайвої витрати часу».

Коли посилку доставлено в поштомат, одержувачу надходить SMS-повідомлення та електронний лист на e-mail. Після цього посилку можна забрати, підтвердивши свою особу через термінал самообслуговування за допомогою платіжної картки ПриватБанку або ввівши номер телефону на сенсорному екрані.

Окрім отримання покупок без черг у зручний час, покупці F.ua можуть користуватися спеціальною програмою «Оплата частинами». Вона дозволяє власникам кредитних карток ПриватБанку оплачувати покупки в розстрочку. За умови своєчасного внесення платежів вартість кредиту для клієнтів магазину буде безкоштовною.

Іван Мольченко, 16.12.2015, 16:22479
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31