18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Миколай у твоєму серці»

Вже стало доброю традицією проведення виставки меду до Дня Святого Миколая в Полтаві у приміщенні ТРК «ЛТАВА». Цього року 19-та виставка - продаж працювала протягом 4-х днів. 8 пасічників з Полтавського та Котелевського районів представили мед, віск, бджолиний пилок, підмор, забрус. У кожного пасічника продуктам властиві свої особливості. Наприклад , У Петра Деркача, який займається цією справою понад 46 років, і вона давно стала сімейною, можна побачити мед з акації, гречаний, з різнотрав`я. У П. Деркача всі охочі куштували питний мед з додаванням плодів та ягід і лікарських рослин. Петро Михайлович поділився, що у нього в селі Абазівка часто на гостинах бувають студенти Полтавської аграрної академії та учні місцевої школи, які цікавляться роботою пасічника зі стажем.

Нині під час проведення виставки меду проходила і благодійна акція « Миколай у твоєму серці». Це 16-й рік у обласному центрі відбувається така добра справа для дітей-інвалідів. Наталія Сенчук, голова Полтавської обласної «Спілки пасічників» та районного полтавського товариства пасічників, по праву може гордитися самою виставкою меду, настільки тут повно представлена продукція бджільництва нашого краю, та рівнем організації благодійної акції, що об`єднала людей небайдужих і талановитих майже з усієї Полтавщини.

- Нині спільні зусилля підприємств, волонтерів та громадських організацій дали свої позитивні результати, – поділилася Наталія Дмитрівна. - Наші організації пасічників разом із Міським об`єднанням дітей – інвалідів з дитинства та їх опікунів сьогодні співпрацюють з Полтавською обласною профспілкою харчової промисловості та Полтавським хлібзаводом № 2 та заводом «Світанок», підприємством «Інверт» та «Полтава-холод», Полтавською обласною асоціацією фермерів України, а ще з приватними підприємцями Аллою Стойчан, , Левом Жиденком, Світланою Ярошенко та волонтерською групою «Стежка добра».

Кожна дитина з вадами, котра завітала на свято меду, отримала баночку цілющого меду, солодощі, булочки та інші смаколики від цього загону благодійників. А арт-студія «Праздник-проказник», яку очолила Людмила Шурховецька, переселенка з м. Маріуполя, показала прекрасний концерт, який сподобався не тільки малечі, а й дорослим. Так Миколай поселився у серцях полтавців!

Оксана Кравченко, 24.12.2015, 10:312317
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень