18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Зимовий вернісаж»

15 років поспіль у період новорічних та різдвяних свят Полтавський художній музей ( галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка проводить традиційну міську виставку дитячої творчості «Зимовий вернісаж». Відкрилася вона цього року за сприяння управління культури та управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської рад и. Це один із найулюбленіших вернісажів нашої малечі. Експозиція творів представлена у залі дитячої творчості імені Саші Путрі, у Прес-центрі, зимовому саду, на сходах холу музею. Врочистості з нагоди відкриття виставки проходили у Прес-центрі біля новорічної ялинки. Ольга Курчакова, директор ПХМГМ ім. М. Ярошенка, відкрила дійство і розповіла про його історію та традиції, особливості, про те, як протягом року зустрічалися, проводилися виставки, майстер-класи.Свято вийшло настільки яскравим і динамічним, що і дітлахи, і дорослі, які завітали на нього, відчули себе іменинниками. Разом із Дідом Морозом та Снігуронькою запалили вогники на ялинці. А ще всіх дітлахів у залі пригощали шоколадними цукерками помічниці Діда Мороза (співробітники музею). Так що свято стало не лише цікавим, а й солодким для дітей.

Приємним сюрпризом для відвідувачів заходу стала музично-кольорова казка «Подорож у Дитячих мрій країну». ЇЇ презентували вихованці студії естрадного вокалу ОЦЕВУМ. Головні ролі у постановці виконали:Художниця – Маргарита Осауленко, Музика – Іванна Браїлко, Геній прогресу – Ілля Понзель, Ключ Соль – Володимир Воскобойнік, Фарба – Аліна Колінько, Нотка – Олександра Талипова, Вірус – Богдан Ночовкін і Казкарки – Олена Лелюх та Катерина Артеменко. Вистава легко і доступно навчала любити мистецтво, адже у країні дивовижних мрій вирували фарби кольорові, а у королівстві музики танцювали нотки, створюючи світ, де панує добро. А ще вистава показала, що дружбу треба не лише цінувати, а й оберігати. Дійство було настільки масовим і запальним, що у багатьох дорослих ноги самі просилися на танок… Потрібно додати, що авторами музики та текстів стали Геннадій та Маргарита Рагуліни, керівники студії естрадного вокалу.

Із задоволенням діти ознайомилися з роботами однолітків на виставці «Зимовий вернісаж». Тут показано роботи 250 авторів. Прекрасні твори – малюнки, м`які іграшки та кераміка, вироби з бісеру та оригамі, витинанки йаплікації, вишивка створюють атмосферу зимового дива. Тут експонуються творіння вихованців таких закладів естетичного виховання дітей Полтавщини: Полтавської дитячої художньої школи, Полтавської міської школи мистецтв «МАМ» ім. Р. Кириченко, Палацу дитячої та юнацької творчості, Полтавського міського центру позашкільної освіти, Дитячо-юнацького клубу «Кругозір», ЗОШ № 26, Полтавських гімназій № 3 і № 31, Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, Зінківського будинку дитячої та юнацької творчості. Серед найдосвідченіших та найталановитіших педагогів треба назвати таких: Ігор Шипулін, Наталія Сташкевич, Юлія Ілляшева, Валентина Тарасенко, Ольга Пілюгіна, Марина Сербіна та інші. Роботи дітей добрі і позитивні, вражають своєю фантазією, поєднанням технік і особливим емоційним забарвленням. Радість і чудовий святковий настрій відвідувачам виставки гарантовано.

Оксана Кравченко, 29.12.2015, 13:502428
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень