16 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Коли собака кращий за людину

Безпритульний пес урятував непритомну травмовану полтавку від смерті, зігріваючи її та облизуючи їй лице, аж поки дівчина не отямилася.

Уперше про цю історію розповів начальник ГУНП у Полтавській області Олег Бех на прес-конференції. По деталі ми звернулися до начальника ВК ГУНП області Юрія Сулаєва.

За його словами, дівчина проживає в Полтаві з бабусею та навчається в одному з вишів. Того злощасного вечора вона пішла на репетицію, оскільки займається художньою самодіяльністю, але додому так і не повернулася.

– Першою на сполох забила бабуся дівчини, – розповів Юрій Васильович. – Недочекавшись онуки, вона відразу звернулася в Київській райвідділ поліції і повідомила про зникнення дівчини. Річ у тому, що студентка була дуже дисциплінованою, завжди повідомляла, якщо раптом десь запізниться чи виникли якісь непередбачувані обставини. Коли ж бабуся не змогла додзвонитися до онуки, почала телефонувати друзям дівчини. Ті повідомили, що на репетицію вона так і не прийшла. Тоді полтавка зрозуміла, що з її рідною людиною сталося щось недобре.

По тривозі був піднятий увесь райвідділ, правоохоронці відразу зайнялися пошуками зниклої дівчини, які тривали шість годин. Коли вони прочісували місцевість за Полтавою, у поліцію близько другої години ночі зателефонував робітник однієї з АЗС біля села Побиванка і повідомив, що на заправку прийшла дівчина, яка мала травму голови та зовсім нічого не пам’ятала і не розуміла, де вона. До речі, неподалік якраз поліцейські й вели пошуки.

Коли правоохоронці приїхали на виклик, то переконалися, що це саме та студентка, яку розшукували.

– Дівчина розповіла, що йшла ввечері й раптом відчула сильний удар ззаду по голові, а потім знепритомніла, – продовжує Сулаєв. – Отямилася від того, що її облизував собака. Невідомі вивезли її за місто, забрали пуховик, берет, сумку і прикидали гілками. Безпритульний пес зігрівав її своїм теплом і тим самим урятував від переохолодження. Потерпіла підвелася і, переборюючи біль та страх, пішла на світло. Виявилося, що це світилися вогні на АЗС, працівник якої потім і викликав поліцію.

Хто нападав, було це ДТП чи звичайна спроба пограбування, студентка не пам’ятає. Її відразу доправили в лікарню, де вона провела два тижні. Нині дівчина повернулася до навчання і намагається не згадувати про ті страшні події.

– Зловмисники забрали пуховик жертви невипадково, – говорять правоохоронці. – Зробили це, мабуть, аби приховати сліди злочину, якщо це була ДТП, або просто хотіли, аби вона померла від переохолодження, адже того вечора на вулиці був мороз, і, якби не пес, невідомо, як трагічно могло все це закінчитися.

Пошуки правопорушників тривають, поліція відпрацьовує всі версії. А пес, що став справжнім янголом-охоронцем для дівчини, урятувавши людське життя, побіг далі у своїх собачих справах.

Ця історія закінчилася відносно щасливо і ще раз показала, наскільки тварини бувають людянішими за homo sapiens.
Оксана Ханас, 29.12.2015, 16:422406
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень