18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Снігова Полтава»

У переддень Старого Нового року, у День Святої Меланії, у Полтавському літературно-меморіальному музеї і. П. Котляревського відкрилася фотовиставка Володимира Короткова. -- -Невипадкова назва вернісажу «Снігова Полтава», - наголосила Валентина Скриль, старший науковий співробітник музею, відкриваючи персональну виставку. - Володимир Сергійович показує наше місто засніжене, романтичне і казково прекрасне, на відміну від нинішніх калюж і ковзанок, які бачимо щодня у січні.

«Снігова Полтава» - чудовий шанс на початку року вкотре нагадати собі про унікальність української, зокрема полтавської природи, її розмаїття та душевність. Полтавські краєвиди – то наша гордість! Побачивши ці колоритні фото, зняті впродовж останніх 15-20-ти років, ви неодмінно поставите собі за мету побувати в тому або іншому куточку нашої мальовничої Полтави.Паркові пейзажі, старовинна та сучасна архітектура і мінімум кольору. Так великий друг музею Володимир Коротков презентував 7 персональну фотовиставку, присвячену полтавським пейзажам.

Кожний кадр передає закоханість автора у рідне місто, його талант по-особливому бачити звичайне та бездоганне відчуття композиції. Як розповів автор на відкритті: « Я з дитинства любив креслення, особливо деталі механізмів. Роками відпрацьовував почуття об'єму. Володію композицією. Полюбляю фотографувати пам'ятники Полтави. У мене велике накопичення знімків різних пір року. Мені подобається робити портрети та репортажні знімки. Відчуваю суть кадру, слідкуючи за виразом обличчя людей. Увесь час я на «полюванні»: дивлюся, слідкую, досліджую, щоб не було пустоти та зайвого на знімку. У мене японська апаратура, яка дозволяє фотографувати при температурі до 30 градусів морозу».

На відкритті виставки в музеї виступили краєзнавці Володимир Малик та Микола Дорошенко, голова обласної організації НСФУ Віктор Матосов та Євгенія Стороха, провідний науковий співробітник музею , інші, котрі тепло привітали винуватця свята та дали високу оцінку його фотографіям.

Відвідувачі виставки пересвідчилися, що зима – чудова пора для того, аби по-новому подивитись на рідні місця або відкрити для себе нові куточки нашої Малої Батьківщини.Персональна виставка пейзажної фотографії «Снігова Полтава» допоможе підказкою вам у цьому!

Оксана Кравченко, 14.01.2016, 13:022376
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень