20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Презентація книг одного автора

У літературній вітальні ПОУНБ ім. І. П. Котляревського протягом трьох годин тривала презентація творів Анастасії Нових, письменниці та художниці, яка особисто не з`явилася у бібліотеці, проте представники в Полтаві Міжнародного громадського руху «АллатРа» детально ознайомили читачів з її книгами. В книгах Анастасії Нових діапазон піднятих питань просто вражає своїм енциклопедичним та аналітичним об`ємами : від унікальних, прадавніх знань до науково-популярних свідчень майбутнього; від ефективних давніх духовних практик (в тому числі і для боротьби з негативними думками) до феноменальних можливостей людини; від незвичного світогляду, цікавих притч до запального гумору; від цікавої історії минулих цивілізацій до глибоко особистих, духовних питань. Кожна книга має свої особливості та унікальна. На це звернула увагу читачів Юлія Толкачова, за фахом фармацевт, яка вела презентацію. Наприклад, «Перехрестя. Достовірний Шамбали» присвячено таємним пророцтвам, які останнім часом збуваються. А у книзі «АллатРа» вперше в світі подано унікальні фотографії душі людини в перехідному стані після смерті фізичного тіла; також є унікальні знання про багатовимірні конструкції людини у невидимому світі, про зв`язок людини з іншими світами та його дивовижні можливості. Інша книга «Живе джерело» - збірка, де зібрано цікаві вислови головного героя книг Анастасії Нових - Сенсея. Вони допомогли багатьом читачам у важку хвилину, розрадили в горі, стали другом в радості, помогли розібратися з особистими проблемами.

- Ця збірка, немов живильне джерело, що тамує спрагу подорожуючого в пустелі буття, і наповнює його життя внутрішнім змістом. – Сказала Лілія Треьяк, одна з організаторів презентації, студентка ПНПУ ім. В. Г.Короленка. - Це мудрий, мовчазний співбесідник, який на будь-якій сторінці може підказати вам потрібну відповідь і дати добру пораду. Щасливий той, хто народжує в собі світлі думки мудреця.

На заході виступив Герман Юрченко, народний артист України, і поділився враженнями від своїх уроків доброти дляполтавських вагітних жінок. Коли йому після одної з лекцій показали на узі немовля, яке знаходилося у лоні матері і через два тижні повинно було народитися, то воно помахало йому ручкою на знак вітання.

Книги дають головні ключі до розуміння процесів як видимого, так и невидимого світів. Це фундамент знань для кардинального перетворення людини та людства в цілому.

Оксана Кравченко, 11.02.2016, 11:512673
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31