10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Шашкова палітра

У Полтаві відбувся півфінал чемпіонату області з шашок-100 серед чоловіків та жінок. Змагання проходили у вісім турів за швейцарською системою. Із 28 учасників троє потрапили до фіналу. Найбільше – 13 очок – здобув кандидат у майстри спорту Роман Котляр, який чотири роки мешкає в Полтаві. Друге місце посів майстер спорту Володимир Пересічанський, третя сходинка в КМС Миколи Пересічанського. Найстаршим учасником змагань став ветеран спорту Юрій Верещака, якому понад 80 років. У фіналі також візьмуть участь Андрій Лебідь, Юрій Галівець та Михайло Зівер.

Головний суддя змагань – президент обласної федерації шашок Олександр Передерій.

Із 20 лютого стартує кубок області з шашок-64.

В Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з шашок-100 серед юнаків та дівчат. Полтавка, майстер спорту Валерія Кришталь у номінації «кадети до 2000 року народження» поділила першу сходинку з майстром спорту Вікторією Білою з Одеси. Інша десятирічна землячка Дарія Мосієнко гідно виступала серед старших за себе учасниць. Вона посіла третє місце у блискавичній грі, шосте – у швидкій грі та поділила п’яту-сьому сходинки в класичній грі.

Готував дівчат до змагань тренер Іван Кузьминський.

Участь наших спортсменів у шашкових турнірах відбулася за підтримки обласного управління з питань фізичної культури та спорту.
Володимир Сулименко, 22.02.2016, 14:371048