Почалися волейбольні баталії серед чоловіків18 команд стартувало в чемпіонаті Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України з волейболу серед чоловіків. Спочатку команди в зональних змаганнях здобували право грати у півфіналах, а потім і в фінальній частині. Шість команд – Миргородського, Полтавського, Гадяцького, Решетилівського, Кобеляцького, Глобинського районів – 20 лютого в Миргороді будуть вести суперечки за звання чемпіона. Але дісталося їм це право зовсім нелегко.
На півфінальній стадії в Кобеляках змагалися титуловані команди з Кременчуцького, Кобеляцького, Полтавського, Новосанжарського районів. Численні глядачі не пожалкували, що прийшли поспостерігати за перебігом подій на майданчику. Команди приблизно рівні за класом, і тут визначним був фактор командного духу, прояву в потрібний момент лідерських якостей і холоднокровності при завершенні атак на вирішальній стадії гри. Якраз у цьому компоненті більш підготовленими виявилися команди Кобеляцького й Полтавського районів, які в напружених і видовищних поєдинках здолали своїх опонентів. У грі між собою лише у вирішальній третій партії волейболісти Полтавського району здолали суперників із Кобеляк.
Такими ж цікавими й напруженими були ігри і в інших півфіналах.
Варто відзначити, що в лубенській групі добре укомплектована місцева команда поступилася всім своїм опонентам і не змогла пробитися до фіналу. Тут кращими стали представники Решетилівського і Глобинського районів.
У Миргороді волейболісти Шишацького і Великобагачанського районів проявили характер і бажання перемогти, та все ж їм трішки не вистачило майстерності й досвіду. До фіналу тут пройшли аматори Миргородського і Гадяцького районів.
Отже, 20 лютого в Миргороді на нас чекають захоплюючі й видовищні поєдинки.
Анатолій Головань, голова Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос», АПК України
|