19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення — стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України»

Завершилася ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України», яка тривала з дев’ятого по чотирнадцяте лютого 2016 року в м.Яремче, Івано-
Франківської області, у якій прийняли участь і фахівці підприємства КП ПОР «Полтававодоканал». Захід проведено з метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості, поширення передового досвіду, удосконалення системи управління та регулювання у цій сфері.

У рамках конференції відбулися засідання круглих столів з розроблення єдиної концепції відносин у сфері житлово-комунальних послуг; міжнародні круглі столи за участю асоціацій водопровідно-каналізаційного господарства Польщі, Німеччини, Чехії, Молдови, Австрії. У конференції взяли участь вітчизняні асоціації. Також було проведено зустрічі президентів європейських водних асоціацій із метою пошуку оптимальної моделі розвитку ВКГ України та створення постійно діючих контактів з основних напрямків розвитку господарства в сучасних умовах.
Протягом конференції проводилася традиційна галузева виставка технологій та обладнання, де можна було ознайомитися з новітніми розробками, встановити ділові контакти.

У рамках конференції відбулися засідання ради асоціації, загальні збори асоціації, ТВА «Дністер», підведено підсумки щорічного конкурсу на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України – учасника Української асоціації «Укрводоканалекологія» та Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді «Подорож у світ води».

Закінчилася конференція практичним семінаром «Реконструкція каналізаційних очисних споруд м. Івано-Франківська за рахунок кредитних ресурсів Світового банку», протягом якого всі охочі мали змогу ознайомитися з роботою оновлених споруд.

«Зустрічі такого рівня дають нам змогу ставати більш компетентними, бути впевненими в прийнятті рішень, зміцнювати потенціал фахових асоціацій і просто ставати кращими менеджерами, вченими, інженерами. Це дає нам змогу з гідністю і на високому професійному рівні виконувати благородний обов’язок перед громадами – безперервно та якісно надавати послуги, підносити якість життя», – зазначив президент асоціації «Укр-водоканалекологія» Юрій Жерліцин.
Іван Мольченко, 22.02.2016, 15:182486
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень