18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Майже десять тисяч заяв, пропозицій і скарг полтавців надійшло до виконкому торік

На засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке міський голова Олександр Мамай провів 19 лютого, було розглянуто та затверджено низку питань. Так, начальник управління звернень громадян, організаційної роботи та загальних питань Ігор Верига звітував про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Полтавської міської ради за 2015 рік.

За звітний період до виконавчого комітету надійшло 9349 заяв, пропозицій і скарг. З усіх звернень громадян, що надійшли до виконкому, 99% становлять заяви, 0,7% – скарги, 0,3% – пропозиції (зауваження).

За 12 місяців 2015 року проведено 98 особистих прийомів та 83 звернення на урядову гарячу телефонну лінію, за результатами яких оформлено 778 карток. Загалом на прийомах у керівництва виконавчого комітету Полтавської міської ради побувало 1013 громадян.

Усього до виконавчого комітету, з урахуванням колективних звернень, звернулося 31 тисяча 169 громадян, якими порушено близько десяти тисяч питань.

Найбільшу частку у зверненнях громадян становлять питання соціального захисту, житлової політики, комунального та дорожнього господарства, питання земельних відносин, отримання архівних довідок та витягів, а також питання будівництва, транспорту та зв’язку.

Окрім цього, у 2015 році на офіційному сайті Полтавської міської ради було введено сервіс електронних петицій, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції».

Відтак виконавчий комітет Полтавської міської ради вирішив у подальшому підвищити ефективність роботи зі зверненнями громадян, звернути увагу на посилення гласності та прозорості в роботі з листами громадян, підвищити рівень правової освіти серед населення з питань звернень громадян та щоквартально здійснювати аналіз результативності розгляду звернень громадян, причин та характеру їх надходження. Рішення виконавчого комітету від 17.02.2015 №17 «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Полтавської міської ради за 2014 рік» визнати таким, що втратило чинність, та зняти з контро-лю як виконане.

Також на засіданні виконавчого комітету було затверджено рішення «Про визначення видів громадських робіт та погодження переліку об’єктів». Відповідно до нього, до переліку об’єктів, на яких засуджені та адміністративно покарані особи відпрацьовуватимуть безоплатні суспільно-корисні роботи на території Полтави, входить територія, закріплена за КП «ЖЕО № 2» ПМР, а також мікрорайони Половки та Браїлки, вул. Зигіна, вул. П.Юрченка, парк Незалежності, площа Незалежності, Павленківський парк, Каштанова алея, вул. Шведська Могила, вул. Зіньківська, пров. Шевченка, вул. Енгельса, мікрорайон Левада, вул. Пролетарська, вул. Панянка, вул. Старий Поділ, мікрорайони Сади-1, Сади-2, Алмазний, парк Жовтневий, Сонячний парк, Петровський парк, вул. Фрунзе, Соборний майдан, парк Скорботної матері, парк Котляревського, парк Афганців.

До переліку громадських робіт входить прибирання території, ліквідація стихійних звалищ, боротьба з амброзією, прибирання прибережних зон ставків, а також очищення опор, які закріплені за підприємством електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», від рекламних носіїв друкованого характеру.

Серед іншого на засіданні виконкому були розглянуті рішення «Про розміщення зовнішньої реклами» та «Про відшкодування коштів з міського бюджету за технічне обслуговування та електропостачання ліфтів у січні 2016 року».
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 29.02.2016, 13:47461
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень