17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Обговорювали створення міської програми діяльності ОСН

Створення міської програми діяльності органу самоорганізації населення (далі – ОСН) та її матеріально-фінансового забезпечення обговорювали на нараді, яку провели за дорученням міського голови Олександра Мамая. Її провів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконкому Юрій Левченко. В обговоренні питання взяли участь відповідальні особи по роботі з ОСН районних у місті Полтаві рад, представники Координаційної ради з ОСН у місті Полтаві та працівники міськвиконкому.

Орган самоорганізації населення є однією з форм участі членів територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах у розв’язанні окремих питань місцевого значення. ОСН створюють умови для участі жителів у розв’язанні питань місцевого значення в межах Конституції та законів України; задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг; участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм. З метою підвищення ефективності роботи, обов'язків ОСН під час наради було винесено пропозицію щодо створення асоціації ОСН. Серед іншого також заслухано питання про виділення приміщення для забезпечення повноцінної діяльності та здійснення повноважень представників ОСН.

Під час обговорення створення майбутньої міської програми діяльності ОСН окрему увагу було приділеною й фінансовому забезпеченню. Фінансовою основою діяльності ОСН є кошти відповідного місцевого бюджету, які надаються йому сільською, селищною, міською, районною у місті радою для здійснення наданих ОСН повноважень.

По завершенні зустрічі було вирішено створити робочу групу, до якої увійдуть представники від координаційної ради ОСН, відповідальні особи з ОСН районних у місті Полтаві рад та працівники міського виконавчого комітету. Робоча група розроблятиме міську програму діяльності ОСН.

за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 29.02.2016, 13:53413
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень