24 травня 2019 • № 21 (1557)
Rss  

Із засідання робочої групи з питання партиципаторного бюджетування Полтави

На засіданні робочої комісії з питання партиципаторного бюджетування у Полтаві, яке у вівторок провела її голова, депутат Полтавської міської ради Оксана Деркач, учасники робочої групи, серед яких працівники міськвиконкому, представники депутатського корпусу та громадських організацій, вносили зміни та доповнення в існуючу програму.

Одним із найважливіших на цьому засіданні було питання промоції проекту бюджету участі. Так, обговорювалися шляхи і методи ознайомлення жителів міста з проектом партиципаторного бюджетування. Відтак було вирішено проводити зустрічі з полтавцями, на яких їм будуть розповідати про суть бюджету участі, його специфіку та переваги. Мета таких зустрічей – залучення якомога більшої кількості полтавців до участі у цьому проекті. Окрім цього, обговорювалися шляхи взаємодії з населенням через засоби масової комунікації.

Наступного разу робоча група збереться після прийняття сесією міської ради програми бюджету участі, аби обговорити подальші кроки реалізації партиципаторного бюджетування.

Нагадаємо, що Полтава – одне з «пілотних» міст, залучених до проекту фундації ПАУСІ «Партиципаторний бюджет – можливості для підвищення громадської активності і встановлення належного партнерства з органами влади». Згідно з ідеєю партиципаторного бюджету (або бюджету участі), жителі міста беруть активну участь в облаштуванні територій, на яких проживають. У середині липня торік представники місцевої влади Полтави та громадські активісти разом із делегаціями з Черкас та Чернігова відвідали Польщу, де вивчали, як наші сусіди впроваджують у себе партиципаторне бюджетування. За словами членів делегації, цей проект дуже корисний, бо об’єднує громаду, а головне – допомагає людям усвідомити, що вони повноправні громадяни і їм належить влада на їхніх територіях.

Катерина Вовк
Іван Мольченко, 29.02.2016, 13:53445
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень