«ПЗМС» уміє засмутити лідерів

«ПЗМС» (Полтава) – «IMS-НУХТ» (Київ) – 4:3
«ПЗМС»: Цикаленко, Шаповал, Лясковська, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Деркач, Шаповал, Дударчук, Мочалова
Головний тренер: Микола Кудацький

Голи: Дударчук (4, 7, 14), Мочалова (18) – Тітова (1), Шаповал (10 автогол), Рубан (36)

У спорткомплексі Полтавського обласного УМВС полтавська жіноча футзальна команда «ПЗМС» у рамках третього туру фінального етапу Вищої жіночої футзальної ліги 2015/2016 приймала київську команду «IMS-НУХТ». За сприятливого результату гості могли достроково оформити чемпіонство.

Початок матчу для киянок був оптимістичним, вони відкрили рахунок уже на першій хвилини зустрічі в першій же атаці – 0:1. Але за кілька хвилин Юлія Дударчук відновила паритет, а на сьомій хвилині вивела свою команду вперед – 2:1. Через автогол Євгенії Шаповал рахунок став нічийним – 2:2. Вийшли вперед полтавки, реалізувавши вільний удар. Після пострілу Валерії Єрмоленко м’яч відрекошетив від стінки до Юлії Дударчук, яка з гострого кута поцілила у ворота, оформивши хет-трик, – 3:2. Через чотири хвилини в одній з атак Маргарита Мочалова прицільно пробила з ходу – 4:2.

По перерві гості кинулися відіграватися і влаштували навалу на ворота «ПЗМС». Хоча наші дів-чата тримали впевнено оборону, команді з Києва вдалося витиснути ще один гол і змусити полтавську публіку понервувати – 4:3. Але полтавки змогли втримати перемогу, завдали другої поразки «IMS-НУХТ» у сезоні, а головне – відклали чемпіонство киянок до наступного разу.
Володимир Сулименко, 06.04.2016, 13:251210