26 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Діти та онуки працівників ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на асфальті малювали свої мрії

1 червня у світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Для будь-якої держави саме прийдешнє покоління – це її надія і найцінніший скарб. Тому турбота про нього, його життя і здоров’я, освіту, відпочинок – один із найбільших пріоритетів для дорослих, влади, країни. А ще для дітей надважливе спілкування з однолітками, участь у пізнавальних та розвиваючих заходах, пронизаних духом змагань і смаком перемоги.

На ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛО-ЕНЕРГО» це добре розуміють, тому завжди намагаються не оминати увагою дітей і онуків працівників підприємства і за відповідної нагоди збирати їх для цікавого і змістовного проведення часу.

Конкурс дитячого малюнку на асфальті, що традиційно проводиться напередодні Дня захисту дітей, – якраз той привід, аби малеча зібралася разом, поспілкувалася, поділилася емоціями та зрештою просто відпочила. Ну і показала свої художні таланти, як же без цього? Відтворення на асфальті своїх мрій та сподівань на цьогорічний літній відпочинок уже давно стало традиційним на підприємстві, і щороку його з нетерпінням чекають не лише діти, а й дорослі, аби повболівати за них, разом помалювати на асфальті, як колись у дитинстві, і просто створити малечі свято.

Днями цей конкурс укотре відбувся на подвір'ї виробничої бази ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО». Участь у ньому взяли діти віком від 2,5 до 15 років.

На юних художників чекало завдання – показати, яким вони бачать свій літній відпочинок, адже тема конкурсу «Ура! Канікули!» однією своєю назвою вже викликала в учасників відповідні асоціації та народжувала образи, які вони втілювали за допомогою кольорової крейди.

Понад 100 дітлахів перетворили сірий асфальт на безліч яскравих картин з найрізноманітнішими сюжетами, що яскраво описували найзаповітніші дитячі мрії, пов’язані з літом, морем, сонцем, друзями.

Багато хто з дітей беруть участь у конкурсі не один рік. Наприклад, Настя Перельот уже не вперше стає учасницею заходу. Нині вона прийшла з готовим ескізом малюнка, який потім перенесла на асфальт за допомогою крейди.

– Канікули, що наближаються, для мене – насамперед, сонце, пляж, пісок, – розповіла дівчинка. – Усе це я й намалювала. А оскільки я традиційно підписую свою роботу, то й тепер вирішила не відступати від цього правила і написала «Summer holidays», що в перекладі з англійської означає «літні канікули».

Аня Воронченко, ще одна учасниця конкурсу, дуже любить кататися на велосипеді. Тож на своєму малюнку дів-чинка зобразила хлопчика, що їде на велосипеді, і сонце, яке радо і яскраво йому посміхається.

Ліза Потапчук асоціює літо з морем і дельфінами, тому намалювала їх на асфальті, вибравши для цього найяскравіші кольори.

Компетентне журі у складі працівників ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛО-ЕНЕРГО» на чолі з головою профспілкового комітету підприємства Тетяною Бібіковою прискіпливо, але справедливо оцінювало кожну роботу. Переможців визначали у трьох вікових категоріях: діти до семи років, діти від семи до 11 років та діти 12–15 років.

– Проведення цього конкурсу вже стало гарною і доброю традицією, – розповіла Тетяна Іванівна. – Щороку діти з радістю беруть у ньому участь, отримують позитивні емоції, знаходять тут нових друзів, їм вручають подарунки. І ми дуже тішимося, що учасників стає щораз більше. Діти – це наше майбутнє, і ми повинні робити все, аби вони відчули нашу турботу про них і нашу підтримку!

Після непростого вибору та тривалої дискусії журі обрало переможців. Автори найкращих малюнків отримали в подарунок спортивний інвентар, іграшки тощо. Проте ображеним не пішов ніхто – усіх юних учасників пригостили солодощами.

Та все ж головна мета свята, говорять організатори, досягнута – на літні канікули діти вирушили з чудовим настроєм та солодкими подарунками від профспілкового комітету комунального виробничого підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
Оксана Ханас, 08.06.2016, 11:16484
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31