17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Співпрацю з німецьким товариством міжнародного співробітництва засвідчено на рівні уряду

14 червня у Києві відбулося підписання угоди про реалізацію проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

В урочистому засіданні з нагоди підписання цієї угоди взяли участь віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, Надзвичайний та Повноважний Посол ФРН в Україні Крістофер Вайль, директор Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації Хольгер Тауш, директор GIZ Бюро в Україні Сабіна Мюллер та представники міст-учасників проекту.

Полтаву як місто, у якому буде реалізовуватися проект, представляла секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач. У співпраці з німецьким товариством міжнародного співробітництва вона вбачає величезний потенціал не лише на рівні міст, але й на рівні всієї країни:
– Розвиток міст – один із факторів, який забезпечить розвиток усієї держави. А грамотний інтегрований розвиток міста, який приведе його до європейських стандартів, неможливий без допомоги іноземних експертів. Полтаві дуже пощастило, що серед чотирьох міст України вона має змогу співпрацювати з німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ у рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст». Ми покладаємо великі надії на цю спів-працю.

Протягом наступних трьох років здійснюватиметься розроблення концепцій інтегрованого розвитку для чотирьох українських міст: Вінниці, Житомира, Полтави та Чернівців. Проект фінансують Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державний секретаріат з економічних питань Швейцарської конфедерації (SECO). Його бюджет становить 5,85 млн євро. Свій внесок у реалізацію проекту на суму близько 200 тис. євро здійснюють у натуральній формі також і міста-учасники проекту (безкоштовне надання офісних приміщень тощо).
– Важливо розробити концепцію інтегрованого розвитку, стратегічний план, але ще важливіше – реалізувати це все, – зауважила під час свого виступу секретар міської ради Оксана Деркач.

На основі розроблених концепцій міського розвитку в рамках проекту також будуть профінансовані окремі демонстраційні проекти зі створення громадського простору та запропоновані плани реалізації пріоритетних проектів.

Під час заходів, організованих проектом, чотири міста-учасники ділитимуться своїм досвідом з іншими, щоб поступово перетворити інтегрований підхід до розвитку міст на стандарт для українського містобудування.
– Ми сподіваємося, що в результаті реалізації проекту Полтава стане більш конкурентоспроможною, ми зуміємо об’єднати всі існуючі проекти та всі структурні підрозділи на досягнення єдиної мети, – зауважила секретар міської ради. – Підписання угоди на рівні віце-прем’єр-міністра покладає на нас ще більшу відповідальність за кінцевий результат і спонукає до ефективної роботи для реалізації проекту.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 17.06.2016, 14:48518
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень