17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Завершене навчання сьомого набору «Школи місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього»

У Художньому музеї (галереї мистецтв) ім.М.Ярошенка відбулося урочисте вручення свідоцтв про закінчення «Школи місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього». Цього року омріяні сертифікати отримали 43 слухачі школи, серед яких студенти вищих навчальних закладів та учні старших класів шкіл міста.

Зі словами привітань та найщиріших побажань до всіх присутніх випускників звернулася начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас. Вона побажала їм високих цілей, ініціативності, сил та наполегливості, нових звершень. Також привітали студентів та вручили їм свідоцтва викладачі проекту – депутат міської ради Світлана Нестуля, декан природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка Марина Гриньова та інші.

З 1 грудня 2015 року в місті було розпочато навчання сьомого набору молоді в цьому проекті. Слухачі школи пройшли теоретичний курс: 22 заняття на базі вищих державних навчальних закладів.

Викладачі провідних ВНЗ, досвідчені тренери, молодіжні лідери проводили лекції та тренінги з основ лідерства, діловодства, етики та ділового етикету, конфлікт-менеджменту, тайм-менеджменту, основ ораторського мистецтва, ознайомили зі структурою органів державної влади та місцевого самоврядування, діяльністю студентського самоврядування.

Враховуючи перспективний план роботи школи, усі слухачі пройшли стажування в структурних підрозділах виконавчого комітету Полтавської міської ради, які вони обирали самостійно. Так, стажування тривало з 16 по 31 травня та проходило в семи управліннях і відділах міськвиконкому.

Окрім цього, слухачі школи пройшли атестацію, де кожен мав змогу розкрити свої знання з тем «Лідерство», «Конфлікт-менеджмент», «Місцеве самоврядування» та «Студентське самоврядування».

3 червня 2016 року для слухачів школи в СДЗОВ «Олімпійські надії» було організовано підсумкову ділову гру по написанню молодіжних проектів. Усі учасники гри поділилися на команди, щоб створити нові молодіжні проекти, які будуть цікаві для молоді та реальні для втілення в нашому місті. Перед учасниками стояло завдання: створити проект на загальну суму фінансування до 10 тис. грн та спробувати знайти фінансування в «місцевого самоврядування», «бізнесових структур» та «фондів», роль яких виконували всі організатори школи. Тож із п'яти проектів, створених слухачами, перемогу отримав соціально-інформаційний проект «Школа відповідального самолікування», який буде реалізовано у 2017 році спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту.

Для найактивніших учасників школи, що успішно пройшли теоретичний та практичний курс, 7 червня 2016 року організовано поїздку до Києва. Уперше слухачі школи побували на екскурсії в Будинку Уряду та відвідали Музей історії урядів України. Далі екскурсія продовжилася у Верховній Раді України. Цього року вперше для слухачів проекту організовано зустріч із в.о. керівника апарату Верховної Ради Володимиром Слишинським, також молодь мала змогу поспілкуватися з народним депутатом України Наталією Новак.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 17.06.2016, 15:10618
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень