17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

У Полтаві під гаслом «Моя Полтава — моє майбутнє» відбувся громадський форум

23 червня у виставковій залі міського Будинку культури під гаслом «Моя Полтава – моє майбутнє» відбувся публічний форум «Інтегрований розвиток міста». На захід були запрошені громадські організації, професійні асоціації, представники бізнесу, релігійних громад та полтавці, яким не байдуже, як розвивається їхнє місто. Організаторами форуму стали комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради та проект Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH «Інтегрований розвиток міст в Україні».

На жаль, побажання громади часто недостатньо враховуються при плануванні розвитку міста та міської діяльності. Захід організований для того, аби почути точку зору полтавців щодо подальшого розвитку обласного центру.
– Ми проводимо громадський форум «Інтегрований розвиток міста» вперше. Сьогодні є влада, бізнес, громадські організації та об’єднання, які постійно говорять про те, якою повинна бути Полтава: що в нашому місті добре, а що погано. Але є ще громада. І сьогодні ми хочемо, щоб представники громадськості сказали, що вони думають про Полтаву, які в нашого міста сильні та слабкі сторони та що треба зробити, щоб недоліки перетворилися у переваги, – зазначає директор КО «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко. – Учасники форуму будуть поділені на шість груп. У кожній є модератор з помічниками і волонтерами. Команди напрацьовуватимуть варіанти розвитку міста у різних сферах діяльності. Основна мета заходу – почути думки громадськості та втілити найкращі ідеї в життя задля того, аби зробити Полтаву комфортною та цікавою для проживання.

Кожна група обговорювала певну сферу життєдіяльності міста. Громадськість висловлювала свої думки та пропозиції з приводу:
- житлового простору та умов проживання;
- дорожнього руху та транспорту;
- культури, культурної спадщини, відпочинку та туризму;
- зовнішнього вигляду міста, дизайну, міської навігації;
- публічного простору, пішохідного простору;
- соціальної сфери, освіти, економіки міста.

Процеси за участю громадськості та виявлення суспільної думки дали змогу проаналізувати не тільки корені проблем, а й знайти шляхи їх усунення, зібрати інноваційні ідеї та рішення.

Інформація, напрацьована учасниками форуму, буде врахована при розробці концепції інтегрованого розвитку Полтави, що нині здійснюється в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 04.07.2016, 13:31546
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень