22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

На засіданнях депутатських комісій обговорили проекти рішень, запропоновані на розгляд сесії міської ради

На засіданні депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, яку очолює Григорій Сахно, попередньо розглядали проекти рішень міської ради.

Серед проектів, які розглядали, – питання економічного спрямування, житлово-комунальної сфери, галузі освіти, соціального захисту та інше. Загалом на комісії розглянули понад 30 питань.

Першочерговим у порядку денному був проект рішення міської ради «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік». Відповідно до нього, пропонується виділити додаткове фінансування для ремонтів у закладах освіти, медицини, спорту, культури для ремонтних робіт та зміцнення матеріально-технічної бази, на капітальний ремонт житлового фонду, заходи з благоустрою, капітальний ремонт доріг. Депутати зосередили свою увагу на додатковому фінансуванні, що спрямовується на заміну вікон у закладах освіти.

– Завдання влади – зробити все для того, аби діти навчалися в комфортних умовах, – зауважив голова комісії Григорій Сахно.

Відтак завдяки виділеним на сесіях коштам на виконання заходів щодо енергозбереження, у поточному році у близько 40 закладах освіти віконні блоки заміняться на нові.

На засіданні депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування, яку провів її голова Володимир Корчака, депутати попередньо обговорювали проекти рішень, запропоновані на розгляд сесії міської ради, розглядали звернення та заяви жителів міста з різних питань та петиції, які набрали необхідну кількість голосів для розгляду їх на депутатській комісії.

Серед проектів рішень, які запропоновано на розгляд сесії, такі, що стосуються врегулювання питань щодо власності на земельні ділянки, клопотання щодо продажу земельної ділянки, дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведень земельних ділянок, розміщення тимчасових споруд та інші.

Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, яку провів її голова Олег Бєлоножко. На порядку денному – попередній розгляд проектів рішень міської ради.

Першочергово депутати розглянули проект рішення «Про питання тарифів для населення на житлово-комунальні послуги». Відповідно до нього пропонується ухвалити звернення від депутатів Полтавської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Антимонопольного Комітету України щодо скасування підвищених тарифів на житлово-комунальні послуги, що вступили в дію з 1 липня 2016 року. Також із метою забезпечення державних соціальних гарантій на достатній життєвий рівень пропонується направити звернення до Полтавської обласної ради щодо проведення роботи з відповідними підприємствами за зменшення розміру тарифів для населення.

– Питання тарифів на житлово-комунальні послуги стоїть сьогодні дуже гостро, спричиняє соціальну напругу, – наголосив голова комісії Олег Бєлоножко. – І ми як депутати Полтавської міської ради маємо захистити своїх виборців, їхній добробут. Це наше першочергове завдання.

Також депутати розглянули проект рішення «Про затвердження Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей на 2016–2017 роки у м. Полтава». Голова депутатської комісії зазначив:
– Я гадаю, усім зрозуміла важливість цього питання. Затвердивши програму, ми йдемо назустріч учасникам АТО та їхнім сім’ям, стаємо на шлях розв’язання проблеми забезпечення їх житлом.

Серед іншого на комісії розглядали питання житлово-комунального спрямування, земельні питання та петиції, які набрали необхідну кількість голосів для розгляду їх на депутатській комісії.

На засіданні постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики, яку провів її голова Сергій Луценко, теж розглянули попередні проекти рішень міської ради та поточні і планові питання.
Серед першочергових – проект рішення про тарифи для населення на житлово-комунальні послуги. Проект рішення розглядався і на інших депутатських комісіях, де депутати одноголосно його підтримали.

– Це питання, яке дуже хвилює полтавців, громаду, яка нас обирала. Ми як депутати маємо діяти в інтересах полтавців. Ми, звичайно, підтримуємо позицію міського голови і виступаємо проти підняття тарифів. Пропоную винести його на розгляд Полтавської міської ради, – зауважив голова депутатської комісії Сергій Луценко.

Серед розглянутих питань також проект рішення «Про внесення змін до Програми «Підтримка соціальних гарантій військово-службовців та організація допомоги військовим частинам, іншим військовим формуванням, установам Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, підприємствам, установам, організаціям м. Полтави, залучених до питань територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та цивільного захисту на 2014–2016 роки», «Про внесення змін до міської цільової Програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2016–2020 роки», «Про внесення змін до Регламенту Полтавської міської ради».
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 25.07.2016, 17:16537
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31