21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Зцілюватиме пацієнтів і живий куточок

Полтавська обласна організація інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій, залучившись підтримкою благодійників, допомогла комунальному закладу «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни» з облаштуванням кімнати для реабілітації та створення живого куточка для психоемоційної реабілітації воїнів АТО та ветеранів війни.

Полтавський обласний госпіталь для ветеранів війни веде свою історію з березня 1943 року, коли на Полтавщину прибув евакогоспіталь із Кінешми. У лютому 1946 року евакогоспіталь було перепрофільовано в обласний спеціалізований госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни. Нині обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни – провідний лікувально-профілактичний заклад області, який здійснює надання спеціалізованої медичної та реабілітаційної допомоги ветеранам війни та учасникам АТО.

Із 2016 року на базі закладу був створений «Центр психосоціальної реабілітації ветеранів війни та учасників антитерористичної операції», де ветерани війни та учасники АТО отримують необхідну психосоціальну реабілітацію, яку проводять фахівці мультидисциплінарної бригади. У її складі є психіатр, психотерапевт, психолог, реабілітолог (ерготерапевт), медична сестра, соціальний працівник.

У роботі з психосоціальної реабілітації застосовуються групові та індивідуальні форми роботи як на базі госпіталю, так і поза його межами, а саме: заняття з індивідуального консультування, групового консультування, арт-терапії, музикотерапії, тілесної терапії, тренінг-заняття, заняття з саморегуляції, голотропного дихання та голкорефлексотерапії, ароматерапія, виїзди на бази відпочинку («Мис доброї надії» в Петрівці Полтавського району, байдарочна станція Полтави) та іпотерапія (у Мильцях Полтавського району), відвідування виставок, ярмарок, музеїв, церкви та монастиря в Полтаві, інші види реабілітації (медична, фізична реабілітація із застосуванням кабінетів ЛФК, фізіотерапії, масажу, інгаляторію та інших спеціалізованих кабінетів госпіталю).

За час перебування в закладі ветерани війни та учасники АТО отримують повну або часткову реабілітацію та соціальну адаптацію.

Олена Семенець
Іван Мольченко, 03.08.2016, 16:27582
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень