21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Відбувся соціальний проект на підтримку сімей учасників АТО

23 липня в парку Воїнів-афганців (вул. 23 Вересня) громадська організація «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини» влаштувала дитячий розважальний захід для сімей учасників бойових дій, де діти могли випробувати себе на різноманітних мотузкових перешкодах та поласувати солодощами.

Війна на Донбасі триває, і все більше полтавських чоловіків вирушає рятувати країну. Удома залишаються родини, які також потребують соціальної та психологічної підтримки громадськості, особливо це стосується дітей. Саме з такою метою був організований соціальний проект у мотузковому парку «Activity».

Такий вид активного відпочинку абсолютно безпечний для дітей і сприяє їхньому фізичному розвитку. У мотузковому парку передбачено маршрути різного рівня складності: для малечі та більш старших. Тут розміщено перешкоди у вигляді «гімалайського мосту», «скеледрому», «тачанок», «гірок» тощо. Діти одягають спеціальне захисне обладнання, шоломи та вирушають підкорювати вершини.

– Щиро дякуємо власнику мотузкового парку Дмитру Нальотову за те, що з радістю підтримав наш соціальний проект, – говорить голова ГО «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини» Вадим Ямщиков. – Подібні заходи потрібні, щоб об’єднати родини учасників бойових дій, надати їм можливість відпочити, поспілкуватися, підтримати один одного. Доки батьки, чоловіки цих родин захищають нашу країну, ми повинні підтримувати ці сім’ї, проявляти повагу. Не було б таких героїв – не було б кому захищати Україну, не було б у нас у Полтаві мирного неба та цих радісних дитячих голосів, які гучно лунають сьогодні.

– Мені дуже подобається лазити на таких перешкодах та літати поміж дерев, – говорить юна екстремалка Таня. – Сьогодні я тут із батьками, але дуже хотіла б прийти зі своїми друзями і весело провести з ними час.

До дійства долучилися й веселі аніматори з шоу-театру «Жако», які дарували дітям додаткові позитивні емоції. Також організатори потурбувалися й про ласощі для малечі – усі бажаючі могли безкош-товно отримати морозиво та сік.
Вікторія Білокінь, 03.08.2016, 17:04564
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень