22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

На депутатських комісіях попередньо розглянули питання порядку денного сесії міськради

Під час підготовки до чергової сесії профільні депутатські комісії попередньо ознайомилися з проектами рішень, запланованими на розгляд сесії Полтавської міської ради. Серед них і звернення містян та петиції, зареєстровані на сайті міської ради, які набрали відповідну кількість голосів для їх розгляду.

Так, на комісії з питань підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства, яку провів її голова Сергій Литвиненко, депутати розглянули петицію щодо забезпечення родин із дітьми-інвалідами безкоштовними памперсами. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Борисенко доповіла, що управління соціального розвитку, відповідно до Програми соціального забезпечення та соціального захисту «Турбота» на 2016 рік, запланувало виділити одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1 тис. грн за зверненнями. Також від депутатів надійшла пропозиція звернутися до Кабінету Міністрів України стосовно цього питання, адже існує відповідна постанова КМУ «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів і дітей-інвалідів технічними та іншими засобами». Пропозицію депутати підтримали одноголосно.

На депутатську комісію з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики, яку провів її голова Сергій Луценко (на фото), серед іншого було винесене питання про створення тимчасової комісії міської ради з питань Прирічного парку і впорядкування берегів річки Ворскли. Доцільність створення цієї комісії пояснив депутат Полтавської міської ради Юрій Бойко, який і висловив цю ініціативу. Він зауважив, що Прирічний парк на Леваді – одне з найулюбленіших місць відпочинку не тільки жителів мікрорайону, але й усіх полтавців загалом. Проте сьогодні воно недоглянуте і потребує упорядкування. Тож з метою створення на Леваді комфортної зони відпочинку і буде діяти тимчасова комісія. Депутати пропозицію підтримали одноголосно.

Ідею створення тимчасової комісії з питань Прирічного парку розглянули і на комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, а також на комісії з питань розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму.

Також депутати попередньо розглянули проект рішення «Про затвердження рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради» на депутатській комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, яку провів її голова Олександр Кудацький. Відповідно до нього, діти, чиї батьки брали участь у проведенні антитерористичної операції на сході країни та мають відповідний статус, харчуватимуться безкоштовно у дошкільних закладах комунальної власності. Депутати одноголосно рекомендували проект рішення на розгляд сесії.

Низку питань розглянула і комісія з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування, засідання якої провів її голова Володимир Корчака. Тут попередньо розглянули проекти рішень міської ради, які стосуються надання земельних ділянок, права користування земельними ділянками, дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведень земельних ділянок, розміщення тимчасових споруд та інші.

Питання змін до показників міського бюджету та інші важливі економічні питання попередньо розглядали на засіданні комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів. Засідання провів голова комісії Григорій Сахно.

Окрім цього, під час засідання були розглянуті проекти рішень, які стосуються розвитку житлово-комунального господарства, соціальної підтримки дітей та молоді, а також питання, що стосуються освіти, культури та спортивного життя міста.

Серед питань, які депутати рекомендували на розгляд сесії, також ті, що стосуються розвитку цивільного захисту населення та розбудови громадського простору.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 29.09.2016, 13:482563
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31