13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Два чемпіони серед юнаків

У місті Надвірна Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків 13 років та молодших. У змаганнях узяли участь кращі спортсмени з різних куточків України, серед яких було чимало представників Полтавщини. За підсумками чемпіонату наші земляки завоювали сім медалей: дві золоті, дві срібні і три бронзові. Полтавець Кирило Таран став чемпіоном у ваговій категорії до 52 кг, у фіналі перемігши Михайла Одновалова з Дніпра. Полтавець Кирило Глібко переміг у ваговій категорії до 59 кг, здолавши у фіналі Руслана Холодняка з Харківської області. Срібними призерами стали Микита Цибуляк (Кременчук, до 41,5 кг) та Сергій Лобко (Горішні Плавні, до 50 кг). Бронзові нагороди вибороли Максим Русін (Полтава, до 43 кг), Владислав Писарський (Горішні Плавні, до 44, 5 кг) та Марк Камлєв (Полтава, до 48 кг).
Володимир Сулименко, 27.10.2016, 16:481199