25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Техніки, яка зможе вчасно прибирати місто від снігу, достатньо

30 листопада відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків негоди, яке провів заступник міського голови Олексій Чепурко.

29 листопада по обіді в Полтаві розпочався снігопад. Комунальні служби міста відразу ж вживали оперативні заходи з ліквідації наслідків негоди. Під час наради керівники комунальних установ та підприємств, які задіяні у прибиранні доріг, доповіли про зроблену роботу. Так, аби не допустити заторів, вночі на вулиці виїхали 14 одиниць спецтехніки. Для безпеки пересування як приватним, так і громадським транспортом, для зручності пішоходів, автошляхи та тротуарні доріжки посипалися піщано-соляною сумішшю.

– Передусім увагу приділяли соціальним об’єктам. Доступ людей до шкіл та лікарень повинен бути безперешкодним, – наголосив заступник міського голови Олексій Чепурко. – Також першочергово від снігу звільняли центральну частину міста і так зване велике кільце. Виходили з кількості пасажиропотоку.

Під час наради обговорили й алгоритм подальших дій при виникненні снігопаду, зокрема маршрути, відповідно до яких буде проходити прибирання снігу, аби забезпечити полтавцям комфортне пересування містом. Заступник міського голови зауважив, що особливу увагу слід приділяти небезпечним узимку спускам та підйомам.

За інформацією комунальників, техніки, яка зможе вчасно прибрати місто від снігу, достатньо. Водночас міська влада звертається до пішоходів та водіїв з проханням бути обережними. Бути уважними на дорозі закликає полтавців і поліція.

– Зима – це період підвищеної небезпеки, – зауважує заступник командира батальйону патрульної поліції м. Полтави Павло Питенко. – Тож водіям, які ще не замінили гуму на зимову, це необхідно зробити якнайшвидше! Від цього залежить не лише їхня безпека, але і безпека тих, хто рухається пішки. Пішоходи також мають бути обережними! Узимку автомобілям гальмувати набагато важче, аніж улітку. Тому закликаю полтавців обов’язково переходити дорогу у визначених місцях.

З метою профілактики ДТП через складні погодні умови були узгоджені дії комунальних служб міста та патрульної поліції.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 01.12.2016, 13:512588
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31